رفتن به مطلب
hooriayee

مشکل در برگرداندن بک آپ در لوکال

پست های پیشنهاد شده

سلام

من به کمک ftp از سایتم که با جوملا 1.5 هست و روی هاست، بک آپ تهیه کردم.حالا میخام این بک آپ و روی لوکال نصب کنم تا به جوملا 2.5 ارتقاش بدم و بعد از یسری تغییرات دوباره آپلودش کنم. اما الان تو فایل بک آپم یکسری پوشه های زیادی وجود داره که نمیدونم چی هستن.یکی از پوشه ها هم که فایل های داخلش شبیه فایل های قابل نصبه پوشه installationاش به اسم installation123هست!!!

وقتی تو لوکال هاست میزنم localhost/esme poshe/installation/index.php

خطا میده:    {

Object not found!

The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404 localhost
10/12/13 12:59:33
Apache/2.2.14 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8l mod_autoindex_color PHP/5.3.1 mod_apreq2-20090110/2.7.1 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1
                }
اگه لطف کنید راهنمایی کنید مشکل از کجاست ممنون میشم چون خیلی سریع باید انجامش بدم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

لطفا" اسپم نکنید !

اگر جوملا رو کس دیگری براتون نصب کرده ممکنه در پایان نصب جوملا به جای حذف پوشه installation فقط اون رو تغییر نام داده باشه

به هر حال شما میتونید فایلها و پوشه های اصلی جوملا رو از روی بسته نصبی جوملا مطابقت بدید تا متوجه شوید که کدامشون جزء هسته هستند و کدامشون بصورت اختیاری ایجاد شده اند

اون خطای 404 هم برای اینه که آدرسی رو وارد کردید وجود نداره . البته این را هم بدانید تا زمانی که فایل کانفیگ وجود داره نمیشه وارد صفحه نصب جوملا شد هر چند که شما سایتتون نصب شده هست و نیازی به نصب مجدد ندارید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

لطفا" اسپم نکنید !

اگر جوملا رو کس دیگری براتون نصب کرده ممکنه در پایان نصب جوملا به جای حذف پوشه installation فقط اون رو تغییر نام داده باشه

به هر حال شما میتونید فایلها و پوشه های اصلی جوملا رو از روی بسته نصبی جوملا مطابقت بدید تا متوجه شوید که کدامشون جزء هسته هستند و کدامشون بصورت اختیاری ایجاد شده اند

اون خطای 404 هم برای اینه که آدرسی رو وارد کردید وجود نداره . البته این را هم بدانید تا زمانی که فایل کانفیگ وجود داره نمیشه وارد صفحه نصب جوملا شد هر چند که شما سایتتون نصب شده هست و نیازی به نصب مجدد ندارید

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

ممنون

من اومدم ایندفعه از داخل پوشه mysql که تو فول بکاپم بود دیتابیسمو ایمپورت کردم مشکلم حل شد یعنی الان سایتو میبینم. ولی متاسفانه وقتی میخام وارد محیط ادمین  بشم ازم user pass میخاد و وقتی میزنم خطا میده:

Server error!

The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the server is overloaded or there was an error in a CGI script.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 500

localhost

10/14/13 16:19:10

Apache/2.2.14 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8l mod_autoindex_color PHP/5.3.1 mod_apreq2-20090110/2.7.1 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1

میشه لطفا راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...