رفتن به مطلب
khajehsaeidi

كامپوننت صدور پيش فاكتور I Price Calcolator

پست های پیشنهاد شده

سلام

آخه چرا فردا صبح:(

باور کنید تا امشب باید یه سایتی رو تحویل بدم:s

اگه میشه خواهش می کنم امشب منتشر کنید

متشکرم

سلام

دوستان بحث SMTP رو وقتی در سایت فعال می کنم و سرویس ایمیل را ارسال نامه انتخاب می کنم فر تماس من دیگه هیچ ایمیلی رو ارسال نمی کنه و این موضوع با iprice تناقض داره -

لطفا راهنمایی کنید:(بد جوری گیر کردم

متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آقای ستار بزرگوار و آقای تهرانی بسیار بسیار ازتون سپاسگزارم ببخشید که عجولانه رفتار کردم

در لینک زیر افزونه شما مورد استفاده قرار گرفت

http://www.venoon.ir/index.php?option=com_ipricecalc&view=category

:shy:

لینک به ارسال

خواهش میکنم دوست عزیز ،

ببین روال اینه که در جومینا هر روز یک افزونه منتشر بشه دیروز افزونه منتشر شده بود برای همین نمیشد افزونه جدید منتشر کرد . گذاشتم برای امروز . منتها بخاطر شما انتشارش را جلو انداختم قبل از این افزونه حداقل 10 افزونه دیگه برای انتشار آماده بود و اگر قرار بود روال را رعایت کنیم این افزونه باید 2 هفته دیگه منتشر میشد . در هر صورت موفق باشید .

راستی قالبتون در فارسی سازی مشکل داره این کد ها را در قالب اضافه کنید

.tablchet 
{
padding-top: 2px;
padding-right: 5px;
padding-bottom: 2px;
padding-left: 5px;
text-align:right;
direction:rtl;
height: 24px;
font-family: Tahoma,Helvetica,sans-serif;
margin-top: 0px;
margin-right: 0px;
margin-bottom: 0px;
margin-left: 0px;
color: #627484;
font-weight: normal;
}
.tablchet a
{
text-decoration:none
}

لینک به ارسال

من دوست دارم بدونم انصافتون همينقدره آقايون پر مدعا نسبت به حقوق مؤلف

آقاي تهراني؟...

آخه كاري كه آقاي رضايي انجام دادن چه تفاوتي با ترجمه من داشته كه بايد به اسم ايشون منتشر بشه ؟؟؟

فقط ميتونم ابراز تاسف كنم . . .

لینک به ارسال

حقوق موءلف يا مترجم

اين افزونه قبلا ترجمه شده بوده است همانطور كه در ارسال هاي اول خدمت شما عرض كردم و همچنين خودم هم ميخواستم ترجمه كنم.افزونه ترجمه شده شما حذف نشده و كماكان قابل دانلود است.

افزونه هايي در جومينا منتشر ميشوند كه فقط توسط تيم ترجمه جومينا ترجمه شده باشند يكي از دلايلش هم نظارت بر ترجمه نداشتن مشكل امنيتي و كاركرد صحيح است.

انتشار اين افزونه هم به خاطر درخواست هاي زياد و مشكل برخي كاربران با اين افزونه بوده است.

لینک به ارسال

آقاي تهراني؟...

آخه كاري كه آقاي رضايي انجام دادن چه تفاوتي با ترجمه من داشته كه بايد به اسم ايشون منتشر بشه ؟؟؟

فقط ميتونم ابراز تاسف كنم . . .

دوست عزیز

با تشکر از شما و زحمات شما

این کامپوننت قبلاً فارسی شده بود و توی سایتهای دیگه هم فارسی شده اون چندین ماه هست که موجود است و وقتی شما زحمت کشیدید و این افزونه را فارسی کردید و در اینجا قرار دادید باز هم شاهد این بودیم که افراد زیادی باهاش مشکل داشتند و تصمیم گرفتیم که یک بار برای همیشه این کامپوننت را فارسی کنیم و مشکلات اونو برطرف کنیم تا همه بتونن از اون استفاده کنند.

خدایی ناکرده هدف ما این نبوده که ارزش کار شما را نادیده بگیرم

با این وجود هنوز فایل شما در انجمن موجود بوده و کسی اونو حذف نکرده و اگه در خود سایت جومینا مطالعه کرده بودید تمامی این موارد و دلیل ترجمه دوباره این کامپوننت توضیح داده شده بود.

لینک به ارسال

سلام

من از اين كامپوننت دارم مثل دمويي كه ديديد استفاده ميكنم . حتي فارسي سازي شما ايراداتي داره كه در فارسي سازي قبلي نيست لطفااصلاح بفرماييد.ايراد فارسي سازي شما هم در واحد پولي است كه بايد از دلار به واحد هاي ايراني ريال يا تومان تبديل بشه .

در هر حال من اصلا ناراحت نسبت به اين نيستم كه اسمم نيومده ، خدا را گواه ميگيرم اصلا مهم نيست ، ( اگه مهم بود خودم توي ترجمه ميآوردمش)

من از اين ناراحتم كه دوستاني مثل شما كه من اعتماد زيادي بهشون داشتم اين كار را انجام بدن ، يعني برداشت و تصور من نسبت به شما چيز ديگري بود و انتظاراتم هم همينطور. به همين خاطر وقتي آقايي تهراني عضويت توي سايت را قبول نكردند من زياد اسراري نكردم.

لینک به ارسال

درود

جناب خواجه سعیدی انصافا من در جریان نیستم اما یک سئوال دارم از شما ؟

آیا ترجمه ای که منتشر شده با ترجمه شما یکی است ؟

آیا کدهای تغییر یافته را شما تغییر داده اید ؟

اگر ترجمه انجام شده با ترجمه شما یکی است من از شما پوزش میطلبم و نام منتشر کننده تغییر پیدا میکنه . اما اگر ترجمه های یکی نیست خوب دوست عزیز ممکنه یک افزونه بارها ترجمه بشه معمولا اسم مترجمی که افزونه از طرف وی منتشر شده به عنوان ناشر ذکر میشه .

منتظر پاسخ شما هستم چون اینکه افزونه به نام کسی منتشر بشه برای من واقعا مهمه ممکنه برای کسی مثل ستار عزیز که چندین افزونه تابحال منتشر کرده و قالب طراحی کرده اصلا مهم نباشه و حتی برای خود من هم مهم نیست که افزونه ای به نام من باشه یا نباشه اما برای من مهمه که حقی از کسی ضایع نشه

منتشر پاسخ شما هستم

لینک به ارسال

سلام

دوستان عزیزی که در ترجمه افزونه iprice چه قبلا و چه جدیدا نقش داشتن بسیار ازشون سپاسگزارم یک راهنمایی برای حذف علامت $ از iprice می خواستم.

متشکرم

لینک به ارسال

در پایان که اطلاعات تماس را وارد میکنی میشه چند تا فیلد هم اضافه کنیم

سفارش دهنده

*

: شرکت: تلفن

*

: ایمیل

*

: توضیحات: ارسال یک کپی از سفارش به ایمیل شما:

*

ضروری

مثلا علاوه بر :

سفارش دهنده - شرکت - تلفن- ایمیل - توضیحات

یک چند تا فیلد دیگه مثلا شماره اشتراک - یا شهر و.... اضافه کرد

لینک به ارسال

سلام

آقای تهرانی کد هایی که فرموده بودین توی قالبم برای رفع مشکل در فارسی سازی اضافه کنم تو کدوم قسمت و چی جوری باید اضافه کنم ضمنا علامت $ چی جوری از iprice حذف کنم

با تشکر

لینک به ارسال

آقایون من که رسما" هنگ کردم نزدیک به سه ساعته روی این بدمصب IPrice دارم کار می کنم 5 نسخه متفاوت رو اینستال کردم حتی نسخه اصلی رو، فایل به فایل رفتم سرچیدم نشد که نشد.

آقا این ایمیل واسه مدیر نمی فرسته .

خواهشنا اگه واسه شما می فرسته بهش بگین واسه منهم بفرسته :huh::huh::huh:

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بررسی کنید ببینید در سایت کلا با عدم ارسال ایمیل مشکل دارید یا عدم ارسال ایمیل فقط با همین افزونه هست !؟

موفق باشید

لینک به ارسال

نه فقط با این کامپوننت مشکل دارم و همه قسمت ها درست کار می کنند

لینک به ارسال

آقا یافتم یافتم.

همیشه پای یک کامپوننت در میان است.

قضیه از این قرار بود من کامپوننت admintools رو قبلا نصب کرده بودم و همانطور که مستحضرید این افزونه id پیش فرض ادمین که 62 است را برای امنیت بیشتر تغییر می دهد. و افزونه iprice فقط به این id ایمیل می فرستد.

و باقی ماجرا که باید id مدیر کل را برگردانید یا یک مدیر دیگر با این id بسازید البته بعد از ساخت از phpmyadmin اون id جدید رو رو 62 بزارید

شب خوش

آخیییییییییش

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنماییت

ولی من این کامپوننت رو حذف کردم بازم ایمیل ارسال نمی کنه

نمی دونم مشکل کجاست و کجای کار میلنگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا یافتم یافتم.

همیشه پای یک کامپوننت در میان است.

قضیه از این قرار بود من کامپوننت admintools رو قبلا نصب کرده بودم و همانطور که مستحضرید این افزونه id پیش فرض ادمین که 62 است را برای امنیت بیشتر تغییر می دهد. و افزونه iprice فقط به این id ایمیل می فرستد.

و باقی ماجرا که باید id مدیر کل را برگردانید یا یک مدیر دیگر با این id بسازید البته بعد از ساخت از phpmyadmin اون id جدید رو رو 62 بزارید

شب خوش

آخیییییییییش

لینک به ارسال

با سلام

1. از امکان ارسال ایمیل توسط سرور مطمئن شوید

2. افزونه مورد نظر رو بطور کامل حذف کنید

3. در مدیریت از قسمت ابزارها نیز این 3 مورد رو انجام دهید ببینید مشکل حل می شه یا خیر:

Purge Cache Admin <-> حذف کشهای منقضی شده

Clean Cache Admin <-> پاکسازی پوشه ذخیره سازی

Global Check-in <-> بررسی سراسری

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون و متشکر

بله درست شد

با سلام

1. از امکان ارسال ایمیل توسط سرور مطمئن شوید

2. افزونه مورد نظر رو بطور کامل حذف کنید

3. در مدیریت از قسمت ابزارها نیز این 3 مورد رو انجام دهید ببینید مشکل حل می شه یا خیر:

Purge Cache Admin <-> حذف کشهای منقضی شده

Clean Cache Admin <-> پاکسازی پوشه ذخیره سازی

Global Check-in <-> بررسی سراسری

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...