رفتن به مطلب
چهارسوق

ریستور بک اپ

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام یک فایل بود برای نمایش کد تراکنش پرداخت ملت درانجمن جومینا من انجام دادم سایتم بهم ریخت حالا میخوام بک اپی که داخل هاستم رانصب کنم وبرگردم به قبل کسی اموزش کامل بلده بده من مبتدیم

ویرایش شده توسط چهارسوق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

به مدیریت هاست بگید خودش بر می گردونه

در نت هم بگردید آموزشش هست

سلام من خودم میخوام یاد بگیرم وگشتم نیافتم هرچی بود ریستورازطریق دانلود ازکامی بود ازخود هاست ندیدم   کسی هست اموزش رابه صورت گام به گام وساده توضیح بده

لینک به ارسال

درود بر شما

نمونه ای از جستجو ها

https://www.google.com/search?q=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+restore+%D8%A8%DA%A9+%D8%A2%D9%BE+%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

وقتی گفته میشه جستجو بشه چون قبلن حال در این تالار یا تالار دیگر این موضوع مطرح شده و پس از بر طرف کردن ایرادات به راه حل رسیدند.

شما تا همان مشکلاتت حل بشه کلی زمان می بره

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام تشکرگشتم مقاله جامع که چگونه ازداخل هاست ریستورکنم نیافتم  این هاست من پشتیبانیش ضعیفه بعد ازدوروزهنوزریستورنکرده قیمت هاش هم  ببینی بد نیست

------------ تصویر حذف گردید ------------

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا" قوانین را رعایت فرمایید !

لینک به ارسال

با سلام

اگر منظورتون بازگردانی فول بک آپ میباشد که شما قادر به انجامش نیستید باید از ادمین سرورتون درخواست کنید تا براتون ریستور کنه

اما اگر از فایلها و دیتابیستون بصورت جداگانه بک آپ تهیه کرده بودید میتونید با مطالعه کتاب آموزش جوملا 2.5 جومینــــــا بک آپ تون رو ریستور کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام دستت درد نکنه بابت راهنمایی اما هنوز بعد از سه روز برام ریستور نکرده یک سال هاستم که تمام شد ازش هاست نمیگیرم 250مگابایت را148000تومان میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...