رفتن به مطلب
web developer

کار نکردن loadposition جوملا 2.5.14

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود
میخواهم ماژولی را در HTML دستی فراخوانی کنم اما این کار انجام نمی شود !!!
بر روی لو کال هاست در حال تست هستم و همین دستور را روی جوملا 2.5.7 نوشتم و کار کرد.

{loadposition aaa}

ممنون می شوم راهنمایی کنید مشکل کار از کجاست
----------------------------------------------------------------
پ.ن: الان تست کردم و متوجه شدم دستور {loadposition aaa} در متن اصلی کار میکند و تنها در موقعیت ماژول کارنمیکند.
بعد از گذشت 5 روز هنوز کسی هیچ راه حلی ارائه نکرده !!!
دوستان ممنون میشوم راهنمایی کنید.
آیا این باگ در نسخه جدید را میتوتن حل نمود ؟
الان متوجه شدم که کد های افزونه نمایش تصاویر Sig plus که بسیار ساده و بدون اشکال در تمام سایت های جوملاییم کار میکرد، در HTML دستی کار نمیکند !!!
یعنی زمانی که کد تصاویر را جهت نمایش اسلاید شو یا 1 عکس را قرار میدهم همان کد را نشان میدهد. اما زمانی این کد را در قسمت Content قرار میدهم به درستی کار میکند.

به نظرم در جوملا جدید این مشکل بوجود آمده

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
پست ها ادغام شدند !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

میتونید از پلاگین module anywhere استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

درود

ممنون از توجه شما

از این پلاگین هم استفاده کردم اما ماژول ها را به درستی بارگزاری نمیکند.

ممنون میشوم شما هم در نسخه جوملایی تست کناد آیا دستور Loadpotion کار می کند یا خیر

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

loadmodules پلاگینی هست که مخصوص استفاده در داخل مطالب یا همون محتوا میباشد و برای استفاده در بخش content فقط نیاز به فعالسازی پلاگین و وارد نمودن کد مربوطه در داخل محتوا دارد

اما در مورد استفاده در ماژولی مثل ماژول html دستی ( یا به عبارتی ایجاد ماژول در ماژول ) علاوه بر فعال بودن پلاگین مربوطه میتوان با فعالسازی یک گزینه دیگر نیز از آن استفاده کرد

وقتی شما یک ماژول html دستی جدید ایجاد میکنید بطور پیشفرض در پارامترهای این ماژول گزینه ای هست به نام Prepare Content که غیرفعال میباشد و روی گزینه No قرار دارد

کافیست مقدار این گزینه را به Yes تغییر بدید و سپس کدتون رو وارد کنید

در اصل با فعالسازی این گزینه شما اجازه استفاده از پلاگین هسته را در ماژول صادر میکنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

loadmodules پلاگینی هست که مخصوص استفاده در داخل مطالب یا همون محتوا میباشد و برای استفاده در بخش content فقط نیاز به فعالسازی پلاگین و وارد نمودن کد مربوطه در داخل محتوا دارد

اما در مورد استفاده در ماژولی مثل ماژول html دستی ( یا به عبارتی ایجاد ماژول در ماژول ) علاوه بر فعال بودن پلاگین مربوطه میتوان با فعالسازی یک گزینه دیگر نیز از آن استفاده کرد

وقتی شما یک ماژول html دستی جدید ایجاد میکنید بطور پیشفرض در پارامترهای این ماژول گزینه ای هست به نام Prepare Content که غیرفعال میباشد و روی گزینه No قرار دارد

کافیست مقدار این گزینه را به Yes تغییر بدید و سپس کدتون رو وارد کنید

در اصل با فعالسازی این گزینه شما اجازه استفاده از پلاگین هسته را در ماژول صادر میکنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

درود

ممنون هستم از راهنمایی شما

برای فعال کردن این گزینه کجا را باید تغییر داد ؟

با تشکر

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز گزینه ذکر شده به آماده سازی مطلب ترجمه شده.

در جستجو ها متوجه شدم که در نسخه های جدید به دلایلی حالت پیشفرض را روی غیر فعال قرار میدهند که یکی از دلایل کندی سرعت می باشد:

http://www.gavick.com/magazine/is-your-site-running-slow-check-custom-html-modules.html

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، موردی که فرمودید قبلا" به عنوان یک باگ شناخته شده بود و الان دیگه برطرف شده و مشکلی نیست

اون مطلبی هم که لینک دادید برای چندین ماه پیش هست

به هر حال در نسخه 2.5.14 این مشکل وجود ندارد و به راحتی و بی هیچ مشکلی میتونید فعال کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...