رفتن به مطلب
ussb

مشکلات افزون جوم شاپینگ برای دریافت نماد اعتماد

پست های پیشنهاد شده

با سلام من برای سایتم درخواست نماد داد اما از افزونه فروشگاهم این اشکالات رو گرفتن خواهشا کمکم کنید

اعلام تأیید دریافت سفارش از مشتری : اين اطلاع رساني مي‌بايست در زمان قطعي شدن سفارش به مشتري صورت بگيرد و اطلاع رساني بعد از پرداخت الكترونيكي مد نظر نيست.

رديابي وضعيت ارسال كالاهاي سفارش داده شده امكان‌پذير باشد : به ازاي هر سفارش مي‌بايست كد منحصر به فردي در فاکتور اختصاص داده شود كه مشتریان بتوانند وضعيت سفارش خود را بر اساس آن رهگيري نمايند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به من هم این ایراد راگرفتن جواب دادم که پس ازخرید سایت یک ایمیل به خریدار ارسال میکنه ودران یک شماره سفارش ومشخصات کالا وجود داره دیگه ایراد نگرفتن جوم شاپینگ توهم باید داشته باشه خودد یک خرید انجام بده ببین داره

لینک به ارسال

سلام به من هم این ایراد راگرفتن جواب دادم که پس ازخرید سایت یک ایمیل به خریدار ارسال میکنه ودران یک شماره سفارش ومشخصات کالا وجود داره دیگه ایراد نگرفتن جوم شاپینگ توهم باید داشته باشه خودد یک خرید انجام بده ببین داره

نه اینطور چیزی توی جوم شاپینگ من نبود تمام تنظیماتم چک کردم هیچی نیست عزیز

خواهشا کمک کنید

لینک به ارسال

هیچ ایمیلی ارسال نمیشه نه به مدیر و نه به سفارش دهنده

در پایان فقط مینویسه با تشکر از سفارش شما

لینک به ارسال

سلام جوم شاپینگ من ازاول ایمیل می فرستاد درقسمت پیکربندی هم که نگاه کردم تنظیمات برای تاریخ ووزن کد محصول بوددرفاکتر من یک پرداخت انجام دادم  یاهو راکه رفتم چک کردم ایمیل ارسال شده بود به نظر من مشکل رادرقسمت مشکلات عمومی جوملا 2.5مطرح کن اگه جواب ندادن پیام خصوصی برای مدیران بزارتابه سوال توجواب بدن   ببخشید که نشد راه حل بدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...