رفتن به مطلب
esitala

میزان توانایی جوم سوشال

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام بدونم توانایی جوم سوشال در راه اندازی یک جامعه مجازی حرفه ایی چقدر هست؟آیا میشه یک سایت جامعه مجازی با بیش از 100000 کاربر راه انداخت و دیتابیس پشتیبانی میتون بکنه؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه نمی شه با این کامپوننت این کارو کرد کلا جوملا با دیتابیسش خیلی مشکل داره چون سنگین می شه

و شما با 1000 تا کاربر می تونید داشته باشید البته باید بگم یکی از بهترین سیستم های وارز می باشد که در این انجمن ساپورت نمی شه

ولی خیلی امکانات داره ارزشو داره

لینک به ارسال

شهریار جان گمونم داری اشتباه میکنی چون تا جایی که من میدونم ( امیر تهرانی خودش زنگ زد مالزی گمونم به شرکتش ) بله میشه کاربران زیادی رو روی این سیستم داشت

لینک به ارسال

سلام

بچه ها من دقیقا زنگ زدم شرکتش و با مسئول فنیشون صحبت کردم و بهم هم جواب منطقی دادن

ببینید میگن که چون سوشیال از بیس جوملا پیروی میکنه و چون در جوملا برای عضویت محدودیت نداره لذا ین افزونه هم دارای محدودیت در اعضا نیست منتها یک مشکلی هست و اون هم اینه که اگر از 100000 نفر فرضی همزمان 40000 نفرشون با هم پست بدن به سرور فشار میاد که برای اون هم باید سرور خوب تهیه کرد لذا برنامه مشکلی نداره اما باید سرور را قوی کنید .

بعد من ازشون خواستم که چند انجمن مثال بزنن که بیش از 45 هزار تا عضو داره که گفتن جامعه مجازی خودمون بیش از 45 هزار عضو داره که دارن راحت هم کار میکنن دیدم راست میگه برای همین طبق گفته خودشون خیالتون راحت باشه

لینک به ارسال

آقای تهرانی یعنی واقعا فقط با عوض کردن یک سرور خوب درست می شه

بعد من ازشون خواستم که چند انجمن مثال بزنن که بیش از 45 هزار تا عضو داره که گفتن جامعه مجازی خودمون بیش از 45 هزار عضو داره که دارن راحت هم کار میکنن دیدم راست میگه برای همین طبق گفته خودشون خیالتون راحت باشه

آخه خود جامعه مجازی خودشون فکر کنم فقط برای دمو باشه؟نه؟

یعنی روزانه کاربران ثابت داره ؟

یعنی می تونیه یک دفعه 1 ملیون رو در خودش جا بده و اون 1ملیون 800 نفر پست بدن در دیوار ها و رویداد هاشون

فکر کنم باز می زنه قطع ارتباط با دیتابیس!!!!

اگه این چیزی باشه که آقا ی تهرانی می گن این سیستم که خیلی امکانات داره واقعا فوقلاده هست چون خودم فارسیش کردم و یک هفته ای هست دارم قلقشو می گیرم

لینک به ارسال

درود نه شهریار مشکلی نداره

بزار جواب رسمیشون را برات بفرستم

من اول تیکت براشون زدم دیدم جواب ندادن زنگ زدم حالا بعد از 2 ماه جواب من را در تیکت دادن :-)

[align=LEFT]Hi there,

Sorry for the late reply. I will answer each of your question accordingly.

1- could you guaranty ,which the jomsocial can support this number of

members?

We have Linux.com/community and Anime Network which has member around that numbers (50k) http://www.theanimenetwork.com/component/option,com_community/Itemid,79/view,frontpage/

That means it could support the site you intended to build.

2- if you have to change some codes in your component to support 45000 users please inform me about the cost?

Unfortunately, we don't customize our product but you can look at our partner program, where all the JomSocial experts are at one place: http://www.odesk.com/groups/jomsocial

3- what kind of facility should we prepare (like Server or VPS or Hosting)

for working jomsocial well for these users?

It depends on your budget and environment. You can look at our discussion here.

http://www.jomsocial.com/forum/index.php?f=16&t=4370&rb_v=viewtopic

Let me know if there is anything else I can help you with.

[/align]

Ajmal

لینک به ارسال

سلام

با تشکر از پاسخهای مفیدتون.

خوب من شنیدم خود سایت جوملا از این افزونه استفاده میکنه و 65000 کاربر داره ولی در مورد صحت وسقمش اطلاعی ندارم.

حالا میخوام بدونم آقای تهرانی با توجه به اظهارات سازنده و دوست عزیزم شهریار جون میشه به این افزونه اعتماد کرد واصلا چطور میشه

فهمید و یا چطور میشه امتحان کرد.خوب برای ما اگه بخوایم سایتی رو برپا کنیم وبه این وسعت برسونیم خوب این یعنی یک ریسک حیاتی و

منطقا چنین ریسکی مردود هست.

تنها میشه به گفته های شما اساتید تکیه کرد.

یک سوال دیگه در مورد انجمن کيوننا داشتم،اینکه میشه با جوم سوشال هماهنگش کرد و میخوام بدونم که اونم از قدرت لازم برخوردار هست یا که نه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز بین این دوتا کامپوننت میشه رابطه برقرار کرد و مشکلی هم نداره.

ولی در مواردی دیدم که تالار گفتگو با حجم بالای یورز مشکل داره و با توجه به بالارفتن حجم دیتابیس سرعت سایت نیز افت میکنه.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوباره به جومینایی ها

دوستان کسی جومسوشیال فارسی که توسط آقا شهریار عزیز فارسی سازی شده نصب کرده؟

من خیلی وقت دارم با سوشیال انجین دست و پنجه نرم می کنم ولی بهم جواب نمی ده می خوام بدونم این چطوره؟

لینک به ارسال

البته اينجا بحث در مورد توانايي هاي جوم سوشيال است و در مورد افزونه هاي وارز بحث نميشود ولي در كل ترجمه افزونه اي روي كاركرد تاثير منفي ندارد.

لینک به ارسال
سلام دوباره به جومینایی ها دوستان کسی جومسوشیال فارسی که توسط آقا شهریار عزیز فارسی سازی شده نصب کرده؟ من خیلی وقت دارم با سوشیال انجین دست و پنجه نرم می کنم ولی بهم جواب نمی ده می خوام بدونم این چطوره؟

با سلام : این کامپوننت در نسخه 2.0.4 فارسی هست که rtl هم هست هیج مشکلی از بابت نصب و ... نداره

و فقط فارسی شده و rtl مشکلی نیز نمی آره ولی یک پیشنهاد به دوستان می کنم که حتما یک تستی نسخه 2.1.0 رو بکنند واقعا امکانات زیادی به این نسخه اضافه کردند که می شه روش حساب کرد برای یک جامعه مجازی و یک انجمن

پیروز باشید موفق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...