رفتن به مطلب
alisabet65

فونت زیبا

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

میبخشید من یه سوال دارم.

بعضی از سایت ها هستن که فونت نوشته های سایت (مطالب یا منو و همه چی) خیلی قشنگه و عادی نیست.

چطوری میتونم فونت سایت رو به راحتی و بدون اینکه به وب سایت ضرر و مشکلی وارد بشه عوض کنم.

و بازدیدکننده ها هم مشکلی نداشته باشن با فونت جدید.و حتی اگه بشه براشون به صورت خودکار نصب بشه

ممنون از کمکاتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

باید با CSS و مخصوصا" دستور font-face آشنایی لازم رو داشته باشید

برای اطلاع از نحوه استفاده از این دستور در داخل تالار و داخل نت جستجو کنید

راه دیگه اینه که از کامپوننت فوکافونت استفاده کنید ولی باز نیازه که به برخی از قواعد CSS آشنایی داشته باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام
ممنون از راهنماییتون
من هر چی گشتم فوکا فونت برا جوملا 2.5 پیدا نکردم
اگه میشه لطف کنید برام لینک بذارید
یه دنیا ممنونم

لینک به ارسال

سلام به همگی

میبخشید من یه سوال دارم.

بعضی از سایت ها هستن که فونت نوشته های سایت (مطالب یا منو و همه چی) خیلی قشنگه و عادی نیست.

چطوری میتونم فونت سایت رو به راحتی و بدون اینکه به وب سایت ضرر و مشکلی وارد بشه عوض کنم.

و بازدیدکننده ها هم مشکلی نداشته باشن با فونت جدید.و حتی اگه بشه براشون به صورت خودکار نصب بشه

ممنون از کمکاتون

بهتر از هر افزونه ای تغییرات تو css قالب هستش

فقط کافیه کد font-face رو اعمال کنین به اینصورت کدی رو که براتون قرار میدم رو در ابتدای فایل استایل شیت خود که معمولا template.css میباشد کپی کنین و بعد در درون کدهای همین template.css هر جا با تگ font یا font-family برخورد کردین عبارت

'pars'رو قبل بقیه فونت ها بزارین

البته یادتون نره باید فولدر fonts رو که هم براتون گذاشتم تو روت فولدر قالبتون کپی کنید

باز اگه نتونستین و اگه از قالب تجاری و وقت گیری استفاده نمیکنین پیام خصوصی بزنین میتونم کمکتون کنمFont.zipfont-face.txt

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...