رفتن به مطلب
hooriayee

نمایش تعداد زیادی مقاله در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام مقالاتم در صفحه اصلی سایت نشون داده بشه به این صورت که 4 یا 5 تاشو نشون بده بقیه مقالات توی صفحه های بعد دسته بندی بشن.دقیقا مثل کاری که cattegory blog انجام میده.

ولی وقتی نوع منوی صفحه اصلی و cattegoryblog میزارم هیچی نشون نمیده. حتی هر مطلب دیگه ای هم که نوع مطلبو ویژه انتخاب میکنم تو صفحه اصلی نمیاره!!

میشه لطفا راهنمایی کنید که مشکل از کجاست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من میخوام مقالاتم در صفحه اصلی سایت نشون داده بشه به این صورت که 4 یا 5 تاشو نشون بده بقیه مقالات توی صفحه های بعد دسته بندی بشن.دقیقا مثل کاری که cattegory blog انجام میده.

ولی وقتی نوع منوی صفحه اصلی و cattegoryblog میزارم هیچی نشون نمیده. حتی هر مطلب دیگه ای هم که نوع مطلبو ویژه انتخاب میکنم تو صفحه اصلی نمیاره!!

میشه لطفا راهنمایی کنید که مشکل از کجاست؟

با سلام

در بالاي صفحه قسمت منو و گزينه صفحه اصلي انتخاب كنيد تمامي تنظيمات اونجا هستم؟

لینک به ارسال

با سلام

در بالاي صفحه قسمت منو و گزينه صفحه اصلي انتخاب كنيد تمامي تنظيمات اونجا هستم؟

میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنید؟ تنظیمات صفحه اصلی کمی دستکاری کردیم ولی نتیجه ای نداشته!! اگه امکانتش هست بیشتر راهنمایی کنید!

لینک به ارسال

میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنید؟ تنظیمات صفحه اصلی کمی دستکاری کردیم ولی نتیجه ای نداشته!! اگه امکانتش هست بیشتر راهنمایی کنید!

لطفا آدرس سايت بدين نگاه كنم

لینک به ارسال

سایت هنوز رو لوکاله دارم کاملش میکنم.

من از قالب آماده استفاده کردم که توسط ماژول کاستوم اچ تی ام ال یسری مطلبو اختصاص داده بود به صفحه اصلی.من کلا اونارو از حالت انتشار خارج کردم که صفحه اصلی خالی بشه بعد اومدم مقالاتمو ویژه قرار دادم نشد.منو رو هم کتگوری بلاگ گذاشتم بازم صفحه اصلی خالیه

لینک به ارسال

با سلام

کافیست یک منو از نوع مطالب ویژه شده ایجاد کنید بعد در تنظیمات منو ، مجموعه هایی که میخواهید مطالبشان نمایش داده بشه رو انتخاب کنید و همچنین تعیین کنید که در منوتون چه تعداد مطلب بصورت کامل و یا متن مقدمه و در چند ستون نمایش داده بشه . کل مشکلتون در تنظیمات منوتون خلاصه میشه . با دقت بیشتری انجام بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...