رفتن به مطلب
JAFX

چطوری شروع به طراحی سایتم کنم

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان و اساتید
من قصد طراحی سایتم رو دارم... برای این کار دایره المعارف رو به طور کامل مطالعه کردم تا یک آشنایی سطحی پیدا کنم.
و حتی صفحه اول سایت و صفحه های الحاقی و منو ها و عکس ها و تمامی قسمت های سایتم رو روی کاغذ طراحی کردم و آماده طراحی هستم.
ولی مشکل اینجاست که من نمی دونم از کجا باید شروع کنم..
منظورم اینکه از تصاویر باید شروع به طراحی کنم.. از نوشته ها شروع کنم. از عکس ها شروع کنم از... کجا باید شروع کنم
استارت کارم از کجا باید باشه....منظورم اینکه من نمیدونم مثلا برای گذاشتن هدر... برای گذاشتن منو ..به کجای طراح جومینا باید مراجعه کنم.
اگه توضیح رو به صورت ساده بفرمایید ممنون میشم...
باتشکر فراوان

-----------------------------------------------

از اساتید عزیز میخوام در صورت امکان توضیح رو به این صورت بدن تا بتونم از اطلاعات دایره المعارف استفاده کنم.
مثلا برای گذاشتن عکس در صفحه از نقطه شروع تا پایان که عکس روی صفحه سایت ظاهر میشه رو به صورت خطی توضیح بدین...
اینطوری میتونم از یاد گرفته هام از دایره المعارف نظم بدم.. با تشکر از دوستان

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
پست ها ادغام شدند !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای طراحی قالب شما باید حداقل با html و css آشنایی نسبتا" خوبی داشته باشید تا بتوانید کدنویسی های لازم را انجام بدید

برای آموزش طراحی ، آموزشهایی داخل نت موجوده که کافیه سرچ کنید یا اینکه میتونید با خرید سی دی آموزش تصویری طراحی قالب از جومینــــــا مارکت و یا شرکت در کلاسهای طراحی قالب جومینــــــا ، بتونید طراحی قالب رو یاد بگیرید

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...