رفتن به مطلب
vaezimv

ایجاد پنل مدیریتی برای کاربر در جوملا؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

یک سوالی فکر من رو خیلی مشغول کرده و اون اینکه :

فرض بر اینکه یک سایت با جوملا برای یک آرایشگاه  طراحی کردیم ، حالا میخوایم اون سایت رو به صاحبش که مدیر آرایشگاه هست تحویل بدیم ،

مسلما مدیر آرایشگاه جهت حذف و اضافه کردن و خیلی از کارهای دیگه نیاز به پنل مدیریتی داره که با کاربری خودش باید وارد شه و کارهای مربوط

به سایتش رو انجام بده ..............

سوال من اینجاست که : چطور میتمنم یک پنل مدیریتی برای این شخص تعریف کنم که فقط مواردی که مورد نیازش هست رو بتونه داخل پنل مدیریتی

ببینه ، دقت بفرمائید که  نمیخوام از طریق منو ها ی موجود در پنل مدیریتی پیش فرض جوملا این اتفاق بیفته !!! به عبارتی احساس میکنم اون پنل 

مدیریتی جوملا فقط مخصوص کسی هست که داره اون سایت رو برای ارئه به مشتری تولید میکنه و دلیلی نداره که مشتری بخواد از همون پنل با 

همون امکانات که به گزینه های اصلی هسته جوملا هم دسترسی داره ، دسترسی داشته باشه....

به عنوان مثلا عکس زیر از یک پنل مدیریتی برای صاحب سایت نه تولید کننده آن !!!!

post-35547-0-04445900-1378739292_thumb.p

لطفا راهنمایی کنید یا اگر مرجعی برای آموزش هست من رو به او ارجاع بدید تو تالار خیلی سرچ کردم اما چیزی پیدا نشد.... 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اسکرین شاتی که قرار دادید مربوط به جوملا نیست

برای اینکه کاربر در بخش مدیریت فقط به قسمتهای خاصی دسترسی داشته باشه میتونید برای گروه کاربر موردنظر ، سطح دسترسی تعریف کنید و تعیین کنید که به چه بخشهایی دسترسی داشته باشه و به چه بخشهایی دسترسی نداشته باشه و یا در یک بخش یک یا چند کار خاص رو نتونه انجام بده

در این زمینه خود من دو تا تاپیک آموزشی در باب تنظیم دسترسی در بخش آموزش ها قرار دادم

تاپیک منتقل شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...