رفتن به مطلب
psmith

هک شدن جوملای بنده

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده یک سایت جوملا دارم که خیلی زحمت کشیدم همه چیزش رو امن کردم رمز قوی گذاشتم  پرمیشن کم کردم و همیشه مراقب بودم مشکلی پیش نیاد تا اینکه چند روز پیش صفحه مدیریت سایت به قول ه-ک رها دیفیش شد و یک چیز نا جور مروبط به جنگ سوریه اومد.

به شرکت هاست گفتم اول ریستور کردن سایت برگشت بعد چون ریستور شده بود من نتونستن بفهمم مشکل از کجا بوده خودشون گفتن به دلیل باگ نسخه پایین شما بوده و این لینک رو هم امروز برام فرستادند:

http://support.day.ir/news/joomlasecuritybug

آیا واقعا نسخه بنده 2.5.9  اینقدر مشکلش جدی بوده و حتما باید ارتقا بدم یا مشکل از هاست بوده؟

نکته دوم اکثر موارد یکه شرکت میزبان گفته رو من انجام دادم فقط یه مدت کمی بود آپدیت نکردم آیا کار دیگه باید بکنم؟ این مواردی که گفتنن انجام بدم از کجا بدونم خود هاست امنه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله جوملا2.5.9 حفره امنيتي دارد و شما بايد انرا به 2.5.14 ارتقاع بدهيد موفق و پيروز باشيد يا علي

بله تشکرات.

همه بهم همینو گفتن. 2 تا خواهش دارم.

1- از کجا تا نسخه جدید اومد متوجه بشم؟ کاش اس ام اس میومد :D

2- این نسخه 2.5.14 زبان فارسیش رو از کجا بیارم؟

ویرایش شده توسط psmith

لینک به ارسال

بله تشکرات.

همه بهم همینو گفتن. 2 تا خواهش دارم.

1- از کجا تا نسخه جدید اومد متوجه بشم؟ کاش اس ام اس میومد :D

2- این نسخه 2.5.14 زبان فارسیش رو از کجا بیارم؟

سلام

داخل پنل مديريت از طريق ايكون مربوطه گوشه سمت راست پايين صفحه 

خدمت شما

http://www.joomina.ir/joomla-important-news/472-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...