رفتن به مطلب
m.chamanchi

غیب شدن تمام منوها بعد از دو زبانه کردن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

بنده طبق فصل 11 کتاب آموزش جوملا ( بخش آموزش دو زبانه کردن سایت) تمام مراحل رو یک به یک انجام دادم.

بعد از اینکه همه کارها رو انجام دادم منوهام توی بخش مدیریت همشون هستن. فارسی . انگلیسی و همه زبانها

و همشون رو هم فعال کردم ولی هیچکدومشون در بالای سایتم نمایش داده نمی شه

توی تصویر شماره 2 منوهام موجودن ولی نمیان

کمک کنید یا علی

87996616933384559397.png

79269180148974483938.png

45746757401874591058.png

09460599060949166660.png

89271378853884103469.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

برای نمایش منو در سایت باید یک ماژول از نوع منو ایجاد کنید و در تنظیمات آن ، منوی موردنظرتون رو به اون معرفی کنید و در موقعیت موردنظر از قالبتون آن را منتشر کنید

در قسمت پایین هم میتونید تعیین کنید که ماژول در چه صفحاتی نمایش داده بشه

چون سایتتون دو زبانه هست تعیین زبان در تنظیمات ماژول نیز مهم است که به تشخیص خودتون میتونید یک ماژول رو برای همه زبانها ایجاد کنید یا برای منوهای مخصوص هر زبان یک ماژول منوی جداگانه متناسب با آن زبان ایجاد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

از پاسخگویی شما بی نهایت تشکر و سپاس

فرمایشات شما رو قبلا انجام داده بودم ولی شکل ماژول منویی که احضار می کنم با منوی قبلی و پیش فرض (قبل از دو زبانه کردن / تصویر شماره 1) خود سایت متفاوت هستش

چیکار کنم که شکل منو عین همون قبلی باشه؟

چون خود سایت قبلا ماژول منو نداشت که نگاه کنم ببینم تنظیمات اون چی بوده که تنظیمات سایت جدید رو با اون ست کنم...

86566348026520197059.png

56062272684939568545.png

66900498199974627184.png

لینک به ارسال

با سلام

منوها در سایت از دو طریق قابل نمایشند : یا از قسمت تنظیمات قالب مربوطه تنظیم میشن یا اینکه باید یک ماژول منو ایجاد کرد و در موقعیت مناسب آن را منتشر کرد

انتخاب موقعیت مناسب بسیار مهم است چون معمولا" اون حالتی که بصورت افقی میبینید برای یک موقعیت خاص فقط به همون شکل دیده میشه

احتمالا" موقعیت درستی رو انتخاب نکردید . ماژول منو رو در سایر موقعیتهای دیگر قالب تون هم تغییر بدید و تست کنید

اگر در مدیریت قالبها نمایش پیشنمایش موقعیتها رو فعال کرده باشید با وارد کردن tp=1? به انتهای آدرس سایتتون میتونید نام موقعیتها رو ببینید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

از صبر و شکیبایی شما در پاسخگویی بسیار خرسند و متشکرم

به مسئله ای که فرمودید فکر کرده بودم و بک آپ های قبلی سایت رو مشاهده کردم که ببینم آیا ماژول های اونا از کلاس خاصی استفاده می کردن یا نه که دیدم نه

مشکل توی قسمت قالب سایت بود که بعد از دو زبانه کردن باید قالب رو هم به یکی از اونا متصل می کردم. (فکر نمی کردم همچین کاری نیاز باشه)

در نهایت تصویر اون بخش رو گذاشتم که دوستان هم مشاهده کنن

باز هم ممنون

41794776669600798790.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...