رفتن به مطلب
computer_prospect

ایجاد navigate page برای View Submissions RSform

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز:

دوستان کسی می دونه که چطور میشه برای بخش  View Submissions RSform یعنی صفحه نتایج  navigate  page ایجاد کنیم ؟

با تشکر .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

منظورتون همون لیست آبشاری هست که تعیین میکنه چند رکورد نمایش داده بشه یا چیز دیگریست ؟

این مورد بطور پیشفرض نمایش داده میشه

اگر هم منظورتون نمایش نتایج باقی فیادها هست ، وقتی فیلدهاتون زیاد باشه اسکرول افقی ایجاد میشه که میتونید با حرکت دادن اسکرول بار افقی باقی نتایج رو ببینید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز:

منظور من این هست که من یک فرم درست کردم که یکسری اطلاعات دریافت می کند ، یک صفحه دیگر درست کردم که تمام این اطلاعاتی که کاربر در فرم اول وارد می کتد در اینجا نمایش می دهد . تصاویر رو پیوست کردم. ببینید یک فرم با RSform درست کردم و نتایج این فرم رو در یک صفحه دیگر نمایش می دهم ! رفتم در قسمت منو ها و یک لینک به   View Submissions RSform دادم و یک صفحه ایجاد شد که اطلاعات وارد شده رو نمایش میده. حالا این اطلاعات هرچقدر کاربر وارد کنه خب طبیعا زیاد میشه. پس صفحه دوم من که اطلاعات رو نشون میده ممکنه 200 کاربر در یک روز اطلاعات وارد کنند .پس خیلی صفحه دراز میشه. لازم هست که صفحه بگیره پایین این page. اگر آرتیکل بود خب من خیلی راحت page break می دادم اما چون این صفحه رو از منو ایجاد کردم چگونه باید page break‌بدم یا کاری کنم پایین این صفحه مثلا بعد 50 تا رکورد صفحه بگیره. از کامپوننت RSform باید جایی تعریف بشه یا نه ؟ لطفا راهنمایی کنید.

post-21875-0-49591300-1378619798_thumb.j

post-21875-0-12790400-1378619808_thumb.j

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، لطف کنید راه حل رو هم بگید تا هم تاپیک به نتیجه برسه و هم سایر دوستان بتونند استفاده کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، لطف کنید راه حل رو هم بگید تا هم تاپیک به نتیجه برسه و هم سایر دوستان بتونند استفاده کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

این کامپوننت به صورت خودکار زمانی که شما  منوی View Submissions RSform رو انتخاب می کنید برای شما صفحه قرار می دهد .

با تشکر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...