رفتن به مطلب
p30yaran

فروش فایل و تعیین سطح دسترسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

روش های زیادی برای ایجاد سایت فروش فایل هست

مثلا استفاده از سیستم فروش فایل آقای انگوتین که همینجا جا داره از ایشون تشکر ویژه کنم!

یا فروش فایل با جوم شاپینگ و ...

من میخوام سیستمی رو درست کنم علاوه بر فروش فایل ، بتونه دایرکتوری دانلود هم داشته باشه ، به عنوان مثال : سایت جومی که با آر اس ممبر شیپ ساخته شده ! (تبلیغ نیست یه نمونه )هست

در این سایت ، کاربری فایلی رو دانلود میکنه و تو محیط کاربری (محصولات خریداری شده کاربر) لینکش میاد

میخواستم راهنمایی کنید که چگونه میتونم چنین سیستمی رو پیاده کنم با این تفاوت که محدودیت دانلود هم داشته باشه مثلا کاربر هزینه فایل رو پرداخت میکنه ، لینک دانلود رو به کاربر نشون میده ، در دایرکتوری محصولات خریداری شده لینکش میاد و حداکثر زمان دانلود فایل هم 72 ساعت باشه بعد از این ساعت دیگه کاربر نتونه فایل رو دانلود کنه ولی توی بخش دایرکتوری اسم محصول خریداری شده باشه!

ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

روش های زیادی برای ایجاد سایت فروش فایل هست

مثلا استفاده از سیستم فروش فایل آقای انگوتین که همینجا جا داره از ایشون تشکر ویژه کنم!

یا فروش فایل با جوم شاپینگ و ...

من میخوام سیستمی رو درست کنم علاوه بر فروش فایل ، بتونه دایرکتوری دانلود هم داشته باشه ، به عنوان مثال : سایت جومی که با آر اس ممبر شیپ ساخته شده ! (تبلیغ نیست یه نمونه )هست

در این سایت ، کاربری فایلی رو دانلود میکنه و تو محیط کاربری (محصولات خریداری شده کاربر) لینکش میاد

میخواستم راهنمایی کنید که چگونه میتونم چنین سیستمی رو پیاده کنم با این تفاوت که محدودیت دانلود هم داشته باشه مثلا کاربر هزینه فایل رو پرداخت میکنه ، لینک دانلود رو به کاربر نشون میده ، در دایرکتوری محصولات خریداری شده لینکش میاد و حداکثر زمان دانلود فایل هم 72 ساعت باشه بعد از این ساعت دیگه کاربر نتونه فایل رو دانلود کنه ولی توی بخش دایرکتوری اسم محصول خریداری شده باشه!

ممنون میشم راهنمایی کنید

نتونستم موضوع رو ویرایش کنم!

سیستم آقای انگوتی همین کار رو میکنه اما با جستجوی جوملا مشکل داره

بازم ممنون

لینک به ارسال

درود بر شما

راستش درباره تطابق جستجو جوملا و فروش فایل جومینا ندارم

ولی اگر یک چیز کاملی بخواهید می تونید از ویرچومارت استفاده کنید

سیستم فروش فایل را داراست.

لینک به ارسال

درود بر شما

راستش درباره تطابق جستجو جوملا و فروش فایل جومینا ندارم

ولی اگر یک چیز کاملی بخواهید می تونید از ویرچومارت استفاده کنید

سیستم فروش فایل را داراست.

ممنون از پاسختون

من روش فروش فایل با جومشاپینگ رو میدونم اما با ویرتومارت رو نه !

میشه راهنمایی بفرمائید که چگونه میتونم با ویرتومارت فروش فایل رو داشته باشم و پس از خرید دایرکتوری فروش (فکر کنم بشه همون سبدخریدش) رو داشته باشم

در صورت امکان لینک افزونه ، افزونه های وابسته و راهنمایی در خصوص قرار دادن فایل جهت فروش رو بیان کنید

پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر رو دارم

لینک به ارسال

درود بر شما

در ویرچومارت با استفاده از کوپن های این افزونه قابل ایجاد است

این رو هم ببینید :  http://stackoverflow.com/questions/11383155/how-to-sell-digital-products-in-virtuemart-v2-0-8

لینک به ارسال

درود بر شما

در ویرچومارت با استفاده از کوپن های این افزونه قابل ایجاد است

این رو هم ببینید :  http://stackoverflow.com/questions/11383155/how-to-sell-digital-products-in-virtuemart-v2-0-8

آقا محمد حسین من خیلی دنبال طریقه فعالسازی فروش فایل قابل دانلود در ویرتومارت2 گشتم. نظرات موجود در اینترنت خیلی ضد و نقیضه لطفا شما یا هر کدوم دیگه از دوستان یه توضیح یا آموزش از نحوه انجام این کار بگذارید

لینک به ارسال

سلام به همگی به شدت دنبال روش تغییرات لازم برای استفاده از ویرچومارت2 برای فروش فایل قابل دانلود هستم. کسی روش رو بلده؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...