رفتن به مطلب
farhad6169

ايندكس كردن فولدري كه وجود ندارد!!

پست های پیشنهاد شده

با سلام

طبق عكسي كه براتون گذاشتم مي بينيد كه گوگل وب مستر هر چند وقت يكبار كلي آدرس كه وجود ندارد رو ايندكس مي كنه و وقتي روش كليك مي كنم ارور 404 ظاهر ميشه.

كليك كنيد

در عكس مي بينيد كه داخل فولدر files يك فولدر ديگري هست به نام pdf كه واقعا همچين فولدري وجود ندارد و نمي دونم كه اصلا اين فولدر رو از كجا مياره و ايندكس مي كنه

از دوستان كسي هست كه يك راهنمايي خوب بكنه تا ديگه همچين ارورهايي پيش نياد؟

از افزونه sh404sef هم يكبار استفاده كردم ولي روز به روز رنك من در الكسا پايين مي اومد و تعداد صفحات خيلي زيادي در گوگل وب مستر بود كه ارور 404 داشت.

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

در robot.txt این فایل را کلن Disallow کنید تا ایندکس نشود

sh404 هم کار واقعن تخصصی است. اگر اشتباه تنظیم بشه همچین مشکلاتی بوجود میاره

لینک به ارسال

با سلام

با تشكر، با مواردي همچون كليك كنيد چه بايد بكنم.

درباره sh404sef مرجعي وجود دارد كه فارسي هم باشد و توضيحاتي تخصصي داده باشد؟

من يكي دومورد پيدا كردم ولي فقط در حد آشنايي با تب ها توضيح داده بودند

با تشكر

ویرایش شده توسط فرهاد سليماني

لینک به ارسال

درود بر شما

احتمالن افزونه ای یا خودتون در فایل htaccess. این لینک را که به صفحه اصلی جوملا و کامپوننت com_content مرتبط است را بسته اید یا یه بلایی سرش اوردید

اگر sh404 دارید می توانید به صفحه اصلی redirect کنید

در htaccess. هم دستت تون باز هست که هر روی لینک های شکسته مانور بدید

لینک به ارسال

با سلام

من كاري با فايل htaccess. نداشتم تا حالا و كدهاشو هم چندان آشنايي ندارم. از افزونه ي sh404sef هم استفاده نمي كنم.

از اين طور لينك ها خيلي درست ميشن. صفحات 404 و 500 هر روز بايد برم و پاكشون كنم. مي توانيد راهنمايي بكنيد كه چه كار بايد بكنم

يكبار هم sh404sef رو نصب كردم كه خيلي بدتر شد و رنكم تو يكروز 10000 تا پايين اومد و سريع پاكش كردم كه دوباره درست شد.

با تشكر

لینک به ارسال

با سلام

اينم يکي از صفحاتي که ايندکس ميشه ولي وجود نداره. اين پسوند index.php زماني مي آمد که من کامپوننت sh404sef رو نصب کرده بودم، که بعد از پاک کردن درست شد ولي هنوز همچين صفحاتي ايندکس ميشه.

عکس

با تشکر

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز وقتی این افزونه را نصب می کنید باید کار کردن با آنرا بدانید وگرنه مفید که هیچ مضر هم خواهد بود

در تنظیمات quick start یا همون شروع سریع این افزونه می توانید تنظیم کنید که آدرس ها index.php داشته باشند یا نداشته باشند

اگر داشته باشند باید htaccess.txt را به htaccess. تبدیل کنید

یعنی txt پاک بشه و نقطه بیاد پشت حروف قرار بگیره

لینک به ارسال

با سلام

در پست 5 خدمتتان عرض کردم، اين افزونه رو 2 ماه پيش پاک کردم. و فايل htaccess رو هم همون روزاي اول طراحي سايت تغيير نام داده ام و دقيقا نقطه پشت h قرار داره. سئوي جوملا هم فعاله ولي بازم مشکل بوجود مياد.

با تشکر

لینک به ارسال

درود بر شما

آدرس سایت را لطف کنید

در تنظیمات sh404 یک گزینه ای وجود داره که می خواد بدونه شما با index.php دوست دارید یا بدون index.php

این احتمالن به خواطر اون بوده

با این حال حق با شماست کار با این افزونه برای بار اول سخته

شما acesef رو که همه تاییدش می کنند استفاده کنید

و صفحات شکسته را به صفحه 404 اختصاصی خودتون ریدایکرت کنید

لینک به ارسال

با سلام

آدرس سايت

با تشکر

بهتر هست که یک صفحه 404 بسازید و در اون متا ایندکس نشدن رو استفاده کنید مشکلات ارور های  404 شما حل می شود و به وسیله اچ تی اکسز نیز می توونید مرجع فایل هایی که نمی خواهید رو نیز ببندید تا به مشکل نخورید دوست گرامی 

حذف افزونه  های مربوط به بهینه سازی هسته باید با دقت انجام بشه وگرنه مشکلاتی اساسی رو برای شما به وجود می یاره 

لینک به ارسال

بهتر هست که یک صفحه 404 بسازید و در اون متا ایندکس نشدن رو استفاده کنید مشکلات ارور های  404 شما حل می شود و به وسیله اچ تی اکسز نیز می توونید مرجع فایل هایی که نمی خواهید رو نیز ببندید تا به مشکل نخورید دوست گرامی 

حذف افزونه  های مربوط به بهینه سازی هسته باید با دقت انجام بشه وگرنه مشکلاتی اساسی رو برای شما به وجود می یاره

با سلام

-  در سايت جومينا يك مطلب منتشر شده براي ساخت صفحات 404، آيا به همان روش بسازم؟  لينك مطلب

- منظورتون از "در اون متا ایندکس نشدن رو استفاده کنید" اينه كه موقع ساخت، به موتور جستجو بگم كه اين صفحه رو ايندكس نكند؟

- بله در فايل htaccess به تازگي اين كار رو انجام ميدم و فولدرهايي كه حتي وجود خارجي نداشتند رو جلوي ايندكس شدن شون، گرفته شده

من سايت شما رو ديدم و ديدم كه رنك شما در الكسا حدود 4000 هستش.

- آيا شما از اين افزونه هاي سئو مثل sh404sef استفاده كرديد يا فقط از سئوي جوملا استفاده مي كنيد؟

- بعضي ها ميگن كه استفاده از اين افزونه ها بيشتر خراب كارانه است تا مفيد. آيا صحيح است؟

امكان اين هست كه روشهايي كه استفاده مي كنيد براي سئوي سايت خودتان رو مختصر توضيح بديد يا مرجعي معرفي كنيد

در قسمت سوم بايد خدمتتان عرض كنم كه منظور من فايل robots.txt بود و به اشتباه اسم htaccess رو نوشتم.

من با كدهاي فايل htaccess آشنايي ندارم.

در صورت داشتن راهنمايي براي بهتر شدن سايت از تجربيات شما استفاده خواهم كرد

با تشكر

لینک به ارسال

با سلام

-  در سايت جومينا يك مطلب منتشر شده براي ساخت صفحات 404، آيا به همان روش بسازم؟  لينك مطلب

- منظورتون از "در اون متا ایندکس نشدن رو استفاده کنید" اينه كه موقع ساخت، به موتور جستجو بگم كه اين صفحه رو ايندكس نكند؟

- بله در فايل htaccess به تازگي اين كار رو انجام ميدم و فولدرهايي كه حتي وجود خارجي نداشتند رو جلوي ايندكس شدن شون، گرفته شده

من سايت شما رو ديدم و ديدم كه رنك شما در الكسا حدود 4000 هستش.

- آيا شما از اين افزونه هاي سئو مثل sh404sef استفاده كرديد يا فقط از سئوي جوملا استفاده مي كنيد؟

- بعضي ها ميگن كه استفاده از اين افزونه ها بيشتر خراب كارانه است تا مفيد. آيا صحيح است؟

امكان اين هست كه روشهايي كه استفاده مي كنيد براي سئوي سايت خودتان رو مختصر توضيح بديد يا مرجعي معرفي كنيد

در قسمت سوم بايد خدمتتان عرض كنم كه منظور من فايل robots.txt بود و به اشتباه اسم htaccess رو نوشتم.

من با كدهاي فايل htaccess آشنايي ندارم.

در صورت داشتن راهنمايي براي بهتر شدن سايت از تجربيات شما استفاده خواهم كرد

با تشكر

1.بله تقریبا همون چیزی که من گفتم نوشته شده داخل اون آموزش و کامل هست

2.بله باید بفهمونید که ایندکس نکنه

3. با ریبوت تکست خوبه این کارو بکنید ولی بعدش برید داخل وب مستر روی لینک مورد نظر گزینه فیکس هم بزنید  احتمال خیلی زیاد یک جایی قبلا به این صفحه ها داره لینک می زنه یا چیزی شده وگرنه اگر متصل نباشه خیلی سخت هست گوگل پیدا کنه و روش بخواد مانور بده سعی کنید با مدیر سرور صحبت کنید تا کامل شما رو بتونه راهنمایی کنه

5.بله تازه یک ماه نیم از عمر وب سایت می گزره  تو یک ماه نیم عالی می باشد 

6.بله از این افزونه استفاده کردم ولی پیشنهاد می کنم  اینجا کلیک کنید و مطالب رو کامل بخونید

7. خیر اگر از نسخه سالم و اورجینال استفاده کنید  خوب کانفیگ نمایید مطمعا موفق خواهید بود 

8. همون در وب سایتی که رفتید دید می تونید مطالب آموزدنده از منو هاش بخونید که گزینه اختصاصی برای آموزش سئو

موفق باشید دوست گرامی 

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
مطابق با قانون شماره 6 لینکها حذف شدند ! لطفا" قوانین را رعایت فرمایید !

لینک به ارسال

با سلام

من نسخه 4.0.3.1552 افزونه sh404sef رو كه انگليسي هم هست دارم. و مي خواهم در سايتي كه حدود 200 تا لينك درش هست استفاده كنم.

قبلا از نسخه 3.7 استفاده كرده بودم كه روز به روز رنكم در الكسا بدتر وبدتر ميشد. و نهايتا پاك كردم.

پيشنهادتون چيه؟

در بعضي سايت ها هم ديدم كه ميگن بايد لايسنس شدش رو بخري، آيا فرقي مي كنه بين اون نسخه اي كه من دانلود كردم با لايسنس شدش؟

با تشكر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...