رفتن به مطلب
autosystem

به هم ريختگي برخي از جملات بعد از استفاده از فونت هاي فارسي مانند BYekan

پست های پیشنهاد شده

با درود،

من در سايتم در قسمت  سي اس اس  از قابليت فونت فيس استفاده كردم و فونت بي يكان كه در اين انجمن هم استفاده شده را اضافه كردم. اما متاسفانه همانطور كه در شكل پيوست هم ديده مي شود در يك متن ممكن است اين فونت بر روي  برخي از جمله ها اعمال نشود و آن جمله با فونت تاهوما نمايش داده شود! البته اين مشكل فقط با برخي فونت هاي فارسي وجود دارد و وقتي فونت را در سي اس اس تغيير

مي دهم مشكل حل مي شود. لطفا راهنمايي كنيد.

لازم به ذكر است اين مشكل فقط در مرورگر كروم اتفاق مي افتد.

جالبه كه الان همين پست هم دقيقا همان مشكل را داره!

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

عكسي بعنوان پيوست نگذاشته بوديد. ولي به احتمال زياد شما نوشته هاتون رو از نرم افزاري مانند word كپي و در سايت past مي كنيد كه همچين مشكلاتي پيش مياد.

اگر متني در word داريد و مي خواهيد به سايت منتقل كنيد، مي‌بايست ابتدا متن را سلكت كرده و درون notepad ويندوز past كنيد و از آنجا دوباره copy كرده و به سايت منتقل كنيد. 

موفق باشيد

لینک به ارسال

آخه جالبه كه من الان پست خودم را هم وقتي مي بينم همين مشكل را داره ولي پست شما مشكلي نداره! متن اين پست را من در ويرايشگر خود فروم
نوشتم و از جايي كپي نكردم.
عكس را پيوست مي كنم
اگه زحمتي نيست با مرورگر كروم يه نگاهي به همين صفحه بندازيد ببينيد شما هم اين مشكل را داريد!

post-10393-0-42891200-1378372164_thumb.j

لینک به ارسال

با سلام

پیوستی که در پست شماره 3 قرار دادید نشان میدهد که زبان تالار برای شما روی انگلیسی قرار دارد . میتونید از انتهای تالار زبان را روی فارسی قرار بدید تا پستهاتون به شکل صحیح دیده بشه

در مورد اعمال نشدن فونت در سایتتون ممکنه فونت رو در css به درستی برای تگ مناسبی تعریف نکرده باشید

اگر میخواهید در تمام قسمتهای سایتتون از فونت موردنظرتون استفاده بشه باید فونت رو برای تگ body تعریف کنید

اگر سوال دیگری دارید لطف کنید آدرس سایتتون رو هم قرار بدید

تاپیک منتقل شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

پیوستی که در پست شماره 3 قرار دادید نشان میدهد که زبان تالار برای شما روی انگلیسی قرار دارد . میتونید از انتهای تالار زبان را روی فارسی قرار بدید تا پستهاتون به شکل صحیح دیده بشه

در مورد اعمال نشدن فونت در سایتتون ممکنه فونت رو در css به درستی برای تگ مناسبی تعریف نکرده باشید

اگر میخواهید در تمام قسمتهای سایتتون از فونت موردنظرتون استفاده بشه باید فونت رو برای تگ body تعریف کنید

اگر سوال دیگری دارید لطف کنید آدرس سایتتون رو هم قرار بدید

تاپیک منتقل شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام ممنونم از پاسخهاي دوستان،

مشكل من حل شد، طبق راه حلي كه آقاي سليماني گفتند با كپي كردن متن در notepad ويندوز و سپس كپي در ويرايشگر جوملا اين مشكل حل مي شود. 

با سپاس

ویرایش شده توسط autosystem

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...