رفتن به مطلب
neda2

كامپوننت adsmanager_farsi_joomina

پست های پیشنهاد شده

سلام

آقاي تهراني خسته نباشيد....

من كامپوننت تبليغات شمارا نصب كردم ....اما هرچه در مديريت؛ قوانين و متن را اديت ميكنم نمايش داده نميشود .....براي رفع نقص چكار كنم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من کامپونت را بدرستی نصب کردم وقتی از داخل سایت آگهی وارد میکنیم نمایش داده نمشه ولی وقتی ازمحیط مدیریت وارد میکنیم نمایش داده میشه

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز منم این کامپاننتو نصب کردم ولی راهنمای pdf اونو پیدا نکردم وقتی میخوام منوی اونو تو پوزیشنی نمایش بدم انگلیسی هست میتونید راهنمایی کنید چطور فارسی میشه؟

آیا این رو شما هم در جوملا 1.6 نصب کردید؟ من بترتیب هر 4 فایل رو از قسمت مدیریت افزونه نصب کردم آیا درست نصب کردم؟

درضمن در خود مدیریت این کامپوننت قسمت نصب پلاگ این وجود داره میتونید راهنمایی کنید چجور پلاگ اینی رو میشه از اونجا نصب کرد و از کجا میشه دانلودشون کرد؟

دوست عزیز میتونم بپرسم شما از چه قالبی استفاده کردید دموی قالبی که معرفی شده رو نمیدونید چطور باید تهیه کنم؟

اگر دوستان عزیز بتونن راهنماییم کنند ممنون میشم.

علیرضا

لینک به ارسال

سلام دوستان

نسخه ای که تو جومینا هست نسخه قدیمی کامپوننته که باگ زیاد داره. نسخه جدید رو من ترجمه کردم و با کمک سازنده افزونه، باگ هاش رو رفع کردیم و یه چیزایی بهش اضافه کردیم.

تاپیک مربوط به آخرین نسخه بدون اشکال این کامپوننت:

http://forum.joomina.ir/thread-3671.html

این هم لینک نسخه کاملا بدون اشکال کامپوننت:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13034080711.zip

در ضمن برای اعمال تغییرات مختلف تو کامپوننت هم (مثل اضافه کردن کد کپچا و یا حذف برخی لینک ها ...)،‌ میتونین پست های مختلف اون تاپیک رو بخونین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...