رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

خیلی خیلی ممنون از سایت خوبتون.

من افزونه rs media gallery  رو دانلود کردم و میخواهم برای تعدادی از عکس هام یه فولدر و یا یکک پوشه بسازم، یعنی وقتی که کاربر وارد منوی گالری تصاویر میشه ، چند تا پوشه با عنوان های متفاوت ببیند و برای دیدن عکس های مرتبط با هر پوشه به داخل آن پوشه برود.

ممنون میشم اگر کمکم کنید و بگید چه طوری میتونم پوشه بسازم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما باید برای اون عکسایی که می خوای تو یه پوشه نمایش داده بشن یک برچسب یکسان ایجاد کنید

بعد یک منوی جدید از نوع مربوط به افزونه ایجاد کنید و اون برچسب رو اونجا وارد کنید

اگر چند برچسب متفاوت رو ایجاد کنید عکسها بصورت دسته بندی نمایش داده میشن

لینک به ارسال

سلام

شما باید برای اون عکسایی که می خوای تو یه پوشه نمایش داده بشن یک برچسب یکسان ایجاد کنید

بعد یک منوی جدید از نوع مربوط به افزونه ایجاد کنید و اون برچسب رو اونجا وارد کنید

اگر چند برچسب متفاوت رو ایجاد کنید عکسها بصورت دسته بندی نمایش داده میشن

سلام ممنون از راهنماییتون، اما من منظوزتون رو خوب متوجه نشدم ، من در سایتم فقط یک منو برای تصاویر به نام "گالری تصاویر" دارم و میخوام وقتی کاربر وارد این منو میشه در صفحه جدید دو تا پوشه مثلا به نام های test1 و test2 ببینه که هرکدام از این پوشه ها محتوی چندین عکس است .

من کاری که گفتین رو انجام دادم اما عکسها در پوشه ای نرفت و همشون یکجا نمایش داده میشد.

کاری که من کردم: من ابتدا موقع آپلود اولیه عکس ها دو تا برچسب به نام test1 و test2 تعریف کردم بهد عکس ها رو آپلود کردم و در قسمت ویرایش هر عکس به چندتا عکس برچسب تست1 رو دادم و به جند تا دیگه برچسب تست2 بعد رفتم به مدیریت منو و نوع منو گالری تصاویر رو "طرح بندی.." گذاشتم و در قسمت پرچسب ها test1 و test2 را وارد کردم بعد ذخیره کردم اما همه عکسها یکجا و همزمان باز شدن.

خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید خیلی برام مهمه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...