رفتن به مطلب
temptation

راست به چپ کردن منواصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان چطوری میشه منوی اصلیمون که انگلیسیه راست به چپ کردهرجاروگشتم چیزی پیدانکردم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای اینکار باید css بلد باشید

اگر از قالب شرکتی استفاده نمیکنید آدرس سایتتون رو قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکار باید css بلد باشید

اگر از قالب شرکتی استفاده نمیکنید آدرس سایتتون رو قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام اگه میشه راهنمایی کنید که چطوری میشه کدش رووازکجاعوض کرد من تمام فایلها و کلاسهاروگشتم ولی کلاسشو پیدا نکردم

لینک به ارسال

سلام اگه میشه راهنمایی کنید که چطوری میشه کدش رووازکجاعوض کرد من تمام فایلها و کلاسهاروگشتم ولی کلاسشو پیدا نکردم

شما باید css بلد باشی اگه سایتت دوزبانه نیست ( که به احتمال خیلی زیاد نیست !) میتونی فایل style.css رو ویرایش کنی. مهمترین تغییراتی که باید بدی توی کلاس body هست که این دو خط رو باید وارد کنی

direction:rtl;text-align:right

یعنی توی فایل css شما کلاس body به این شکل در میاد

body
{
...
direction:rtl;
text-align:right
}

ممکنه با این تغییرات قالبت به هم بریزه که نباید شگفت زده بشی و کم کم بقیه استایل هات رو هم باید مطابقت بدی با جهت راست به چپ

هرجا مثلا text-align:left بود تو باید برعکسشو بنویسی

هر جا float:left بود و ....

لینک به ارسال

شما باید css بلد باشی اگه سایتت دوزبانه نیست ( که به احتمال خیلی زیاد نیست !) میتونی فایل style.css رو ویرایش کنی. مهمترین تغییراتی که باید بدی توی کلاس body هست که این دو خط رو باید وارد کنی

direction:rtl;text-align:right

یعنی توی فایل css شما کلاس body به این شکل در میاد

body
{
...
direction:rtl;
text-align:right
}

ممکنه با این تغییرات قالبت به هم بریزه که نباید شگفت زده بشی و کم کم بقیه استایل هات رو هم باید مطابقت بدی با جهت راست به چپ

هرجا مثلا text-align:left بود تو باید برعکسشو بنویسی

هر جا float:left بود و...

ممنون ک راهنمایی کردید ولی من فایل style.css رو پیدانکردم کل فایلهای cssرو هم گشتم و اون چیزایی ک پیداکردم این کدوتوش وارد کردم ولی هیچ تغییری نکرد تصمیم گرفتم منوهامو دستی ویرایش کنم یعنی میخوام برای منوی homeیک منو در آخربسازم و لینکش رو مثل لینک منوی home اصلی کنم میشه راهنمایی کنید چطوری میتونم لینکشو عوض کنم؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز آدرس وب سایتتون رو بزارید دوستان راحت تر میتونن راهنمائیتون کنن

شرمنده نمیتونم آدرس بزارم هم نمیتونم هم اینکه فعلا سایت توی لوکاله اگه میشه بگید چطوری میتونم ترتیب قرارگرفتن منوهاروعوض کنم مثلا اگه home اولی هست بره جای آخرین منو بشینه و آخرین منو که نماس با ماست بیاد ابتدای منو اینطوری میخوام درواقع راست به چپ کردنشو دور بزنم

لینک به ارسال

دوست عزیز برای سوال جدید تاپیک جدید باز کنید

برای ترتیب منو تو همون قسمت مدیریت منو لیست منوها جلوشون آیکون هایی هست که جهت بالا و پایین داره از طریق اون ها میتونید منو هاتون رو جا به جا کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز برای سوال جدید تاپیک جدید باز کنید

برای ترتیب منو تو همون قسمت مدیریت منو لیست منوها جلوشون آیکون هایی هست که جهت بالا و پایین داره از طریق اون ها میتونید منو هاتون رو جا به جا کنید

ممنون من اینکاروانجام داده بودم ولی تغییراتو ندیدم الان باز امتحان کردم درست شد مرسی از همه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...