رفتن به مطلب
masoudline

انتقال مطالب از وردپرس به جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام دوستان جومینایی

سوالی داشتم که خیلی ذهنم رو به خودش مشغول کرده اینا از یک طرف و از طرفی دیگه باید انجام بشه.

من حدود 438 پست در وردپرس دارم و میخواهم آن را جوملام انتقال بدم لطفا کمک کنید.

من میخوام آموزشی بدید نه اینکه بگید پ.خ کن بررسی کنم.

خیلی ممنون میشم اگه این آموزش رو بهم بدید.

یه دنیا ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز افزونه هایی هستند برای جوملا که آر اس اس سایت ها را تبدیل به پست برای جوملا می کنند که می توانید از این افزونه ها استفاده کنید.

بدلیل تجاری بودن افزونه ای که من سراغ دارم نمی تونم اینجا براتون بگذارم.

موفق باشید

لینک به ارسال

پس این jconvertor چی هست که تو سایت جوملا گذاشتن من دالنود کردم ولی موقع نصب بر روی هاست این ارور را میدهد :

• JFolder::create: Infinite loop detected
  • Unable to create destination

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز در مورد مشکلات هنگام نصب بارها در انجمن بحث و راه کار ارائه شده و کافیه فقط یه ذره کاربران جستجو کنند تا به نتیجه دلخواه برسند...

این رو هم ببینید:

http://www.joomina.ir/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7/%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-xml-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AF

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست از این اکستینیشن هم استفاده کردم ولی نمیدونم چرا گزینه ذخیره اش استفاده نمیکنه.!!!!!

میشه کمکم کنید.@!

با سلام

دوست عزیز در مورد مشکلات هنگام نصب بارها در انجمن بحث و راه کار ارائه شده و کافیه فقط یه ذره کاربران جستجو کنند تا به نتیجه دلخواه برسند...

این رو هم ببینید:

http://www.joomina.ir/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7/%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-xml-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AF

موفق باشید

دوست عزیز این آموزش اصلا به من کمک نکرد خب الان فایل من xml نداره خب من چی کنم.

کامپوننت هم از خود جوملا دانلود کردم.

لینک به ارسال

با سلام

منظورتون از اینکه

گزینه ذخیره اش استفاده نمیکنه.!!!!!

چی هست ؟ منظورتون این هست که ذخیره نمیکنه ؟ ...{ من تستش نکردم ... با توجه به توضیحاتش بهتون معرفی کردم }

در مورد مشکلتون به غیر از این آموزش بارها در این مورد بحث شده کافبه سرچ کنید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...