رفتن به مطلب
mnkh97

فقط صفحه اصلی نمایش داده میشه!؟!؟!؟!

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یک. وقتی که روی مجموعه "محصولات" کلیک می کنم فقط صفحه اصلی نمایش داده میشه حتی وقتی به ادامه مطلب"تست" هم میرم بازم صفحه اصلی نمایش داده میشه و به ادامه مطلب نمیره!!!! قضیه از چه قرار میشه؟؟؟؟؟؟ ماژولهای ستون وسط فقط در صفحه اصلی منتشرشدن یعنی فقط به صفحه اصلی تخصیص داده شده اند

tahachap.com/fa/index.php

دو. جوملا را تو دایرکتوری

fa

نصب کردم وقتی وارد دایرکتوری میشی هیچی نمایش داده نمیشه یعنی حتماً باید ادامه آن

index.php

باشه چرا؟؟؟؟؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اساتید محترم حداقل بیایید یه چیزی بگید مثلاً بگید نگاه کردید به جواب و نتیجه ای نرسیدید حداقل بدونم مطلب خونده شده

هاستم ویندوزیست آخرین ورژن جوملا هم از جومینا دانلود کردم با قالب های دیگه هم تست کردم فرقی نکرد میشه مشکل از هاست باشه

چیکار کنم راه حل چیه

با تشکر

ویرایش شده توسط mnkh97

لینک به ارسال

با سلام

لطفا" اسپم نکنید که در صورت تکرار اخطار در پی خواهد داشت !

برای اینکه بدونید تاپیکتون خونده شده یا نه میتونید برید به انجمنی که تاپیک رو ارسال کردید و در اونجا آمار بازدید تاپیکتون رو ببینید مثل این تاپیک که در انجمن عمومی قرار گرفته

کلا" برای جوملا استفاده از هاست لینوکس توصیه شده است

در مورد مشکلتون همه مواردی که ذکر کردید مربوط به سئوی سایتتون میشه

چون هاستتون ویندوزه بهتره فایل htaccess رو تغییر نام ندید و به جای اون فایل web.config.txt را به web.config تغییر نام بدید بعد در قسمت تنظیمات کلی ، تنظیمات سئو را فعال کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

آقا مصطفی ممنون

همونطور که فرمودید مشکل از سئو هست هنگامی که گزینه"آدرسهای موتورهای جستجوی مورد پذیرش" را خیر قرار می دم این مشکل حل میشه ولی می دونید که چه بر سر آدرسها میاد

به htaccess دست نزدم web.config را هم تغییر نام دادم تمام گزینه های تنظیمات سئو هم بلی قرار دادم ولی هیچ فرقی نکرد همون صفحه اصلی را نمایش میده

میشه لطف کنید بیشتر توضیح بدید اگه لازمه بگید تا اطلاعات هاست و مدیریت را جهت بررسی بیشتر براتون ارسال کنم !؟!؟

آیا تنظیماتی هم بر روی سرور باید انجام شود یا خیر؟

با تشکر

ویرایش شده توسط mnkh97

لینک به ارسال

با سلام

وب سرور هاستتون آپاچی نیست و از IIS7 استفاده شده به همین دلیل اون گزینه فعالسازی mod_rewrite قابل استفاده نیست و نباید هم فعال شود

شما با تغییر نام فایل web.config.txt و فعالسازی سایر گزینه های سئو به جز مورد بالا باید آدرسهاتون درست بشه

اگر این اتفاق نمیفته از ادمین سرورتون درخواست کنید Rewrite Module رو براتون فعال کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...