رفتن به مطلب
vampire74

دسترسی های کاربری!

پست های پیشنهاد شده

سلام
خسته نباشید
بچه ها من یک مشکل دارم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
من یک خورده دسترسی ها رو تغییر دادم ولی هیچ چیزی سر جاش نیست!

بخشی از دسترسی ها رو اینجوری گذاشتم ولی مثلا  Administrator می تونه خودش رو تا Moderator بالا ببره و حتی نویسنده هم که اصلا جزء این زیر شاخه نیست می تونه این کار رو بکنه و خودش رو Moderator بکنه!
اگه ممکن هستش یه توضیح بدید که چی کار کنم حل بشه!
فقط جان من لینک اون مقاله سطح دسترسی docs.joomlafarsi.com رو ندید چون جیزی از اون نفهمیدم :دی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شما در قسمت تنظیمات کلی در تب سطوح دسترسی ، برای دسترسی دادن به گروه هاتون از تنظیم وارث (ارث بری) استفاده نکنید و دسترسی ها رو روی مجاز یا غیرمجاز تعیین کنید اینطوری اون گروه فقط دسترسی خاص خودش رو خواهد داشت

نویسنده نمیتونه دسترسی مدیر داشته باشه مگر آنکه این اجازه رو بهش داده باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ببینید مشکل من اینکه نویسنده دسترسی مدیر رو داره نیست!

مشکل اینه که نویسنده می تونه خودش رو مدیر کنه و یا با اینکه administartor زیر مجموعه maneger هستش می تونه گروه کاربری خودش رو به maneger تبدیل کنه

متوجه شدید؟

لینک به ارسال

با سلام

یک اسکرین شات از نحوه تنظیم اختیارات دو گروه manager و administrator قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

الان این دسترسی ها مثل دسترسی سوپریوزر هست فقط با این تفاوت که به قسمت تنظیمات کلی دسترسی ندارند

شما بفرمایید که از کاربر انتظار دارید در هر گروه چه کارهایی رو بتونه انجام بده . اینطوری بهتر میشه راهنمایی کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

الان این دسترسی ها مثل دسترسی سوپریوزر هست فقط با این تفاوت که به قسمت تنظیمات کلی دسترسی ندارند

شما بفرمایید که از کاربر انتظار دارید در هر گروه چه کارهایی رو بتونه انجام بده . اینطوری بهتر میشه راهنمایی کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

فقط می خوام نتونند که گروه کاربری خودشون رو ارتقا بدن.

نمی تونند سوپر یوزر کنند خودشون رو ولی برای بقیه گروه های کاربری مشکلی ندارند و می تونند خودشون رو ارتقا بدند

لینک به ارسال

با سلام

اگر میخواهید فقط مطلبی رو ارسال کنند که اصلا" نیازی نیست در بخش ادمین بهشون دسترسی بدید . کافیه یک منوی ایجاد مطلب درست کنید و بهشون دسترسی نویسنده بدید تا از بخش کاربری سایت مطالبشون رو ارسال کنند شما نیز پس از تایید مطالب را منتشر میکنید یا اینکه اجازه انتشار رو هم بهشون میدید

اگر دلیل دیگری دارید که حتما در بخش مدیریت فعالیت کنند که هیچ

اگر هم نگران تغییر در مدیریت کاربران هستید میتونید در بخش مدیریت کاربران اون بالا دکمه تنظیمات رو بزنید و به سربرگ تنظیم دسترسی یا مجوزها برید و گزینه دسترسی به کامپوننت ها رو غیرمجاز کنید برای عدم دسترسی کامل به اون بخش یا اینکه یکسری از اختیارات رو غیرمجاز کنید . همین کار رو برای سایر بخشها نیز میتونید انجام بدید . مثل مدیریت منوها ، مدیریت ماژولها و ...

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگر میخواهید فقط مطلبی رو ارسال کنند که اصلا" نیازی نیست در بخش ادمین بهشون دسترسی بدید . کافیه یک منوی ایجاد مطلب درست کنید و بهشون دسترسی نویسنده بدید تا از بخش کاربری سایت مطالبشون رو ارسال کنند شما نیز پس از تایید مطالب را منتشر میکنید یا اینکه اجازه انتشار رو هم بهشون میدید

اگر دلیل دیگری دارید که حتما در بخش مدیریت فعالیت کنند که هیچ

اگر هم نگران تغییر در مدیریت کاربران هستید میتونید در بخش مدیریت کاربران اون بالا دکمه تنظیمات رو بزنید و به سربرگ تنظیم دسترسی یا مجوزها برید و گزینه دسترسی به کامپوننت ها رو غیرمجاز کنید برای عدم دسترسی کامل به اون بخش یا اینکه یکسری از اختیارات رو غیرمجاز کنید . همین کار رو برای سایر بخشها نیز میتونید انجام بدید . مثل مدیریت منوها ، مدیریت ماژولها و ...

موفق و پیروز باشید

یا حق

دسترسی رو به مدیریت کاربران بستم ولی از توی k2 دوباره میشه تغییر داد

نمی دونم k2 رو چه جوری تنظیم کنم که برای مطلب دادن و ویرایش مطلب های خودشون و دیگران مشکلی پیش نیاد

لینک به ارسال

با سلام

وارد کامپوننت K2 که شدید اون بالا دکمه تنظیمات یا پارامترها رو بزنید و به سربرگ مجوزها یا همون سطوح دسترسی برید

گزینه های موردنظرتون رو میتونید تنظیم کنید مثلا" حذف و ویرایش و تغییروضعیت رو غیرمجاز کنید

برای اینکه هر کاربر به مجموعه خاصی دسترسی داشته باشه در سربرگ گروه های کاربری ، گروهی را ایجاد کنید و در آن تعیین کنید که این گروه به چه مجموعه هایی دسترسی داشته باشه و چه کارهایی بتونه انجام بده بعد در سربرگ کاربران کاربر موردنظر را ویرایش کنید و گروهی رو که ایجاد کردید به اون کاربر تخصیص بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...