رفتن به مطلب
probing_online

کامپوننت فروش فایل + پرداخت بانک پاسارگاد

پست های پیشنهاد شده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته توی این سایت لینک دانلودی گذاشته ، دانلودش کردم ، نصب هم شد ، کار هم می کنه ، اما گزینه ی " جدید " برای ایجاد مجموعه در مدیریت وجود نداره!

من چون می خوام از درگاه بانک استفاده کنم ، و سیستم جدیدی که آقای انگوتی زده درگاه بانک نداره، مجبورم از این سیستم استفاده کنم. 

لینک به ارسال

سلام

ورژن جوملاتون چنده؟

اگر از آخرین ورژن ها است باید پوشه com_categories رو از ورژن 2.5.4 جوملا در مسیر administrator\components برداشته و در مسیر administrator\components از جوملایی که الان دارید استفاده میکنید کپی کنید تا مشکل ایجاد مجموعه حل بشه

امیدوارم مشکل دیگه ای پیش نیاد

لینک به ارسال

سلام نمیدونم، چیزی که به ذهنم رسید همین بود
ولی فروش فایلی که آماده کردیم و برای عید فطر منتشر کردیم دقیقا برای همین موارد و بخاطر مشکلات موجود سایر سیستم های ارائه شده بود

اگر مشکلتون فقط درگاه است درگاه های بانک های مختلف در حال طراحی است و مطمئنا از دست دادن امکانات افزونه فروش فایل جدید فقط بخاطر درگاه اصلا فکر عاقلانه برای شما و منصفانه برای ما نیست!

اگر خواستید میتونید برای درگاه بانک مورد نظرتون سفارش بدین تا برای شما هم پیاده سازی بشه

در غیر این صورت سیستم های موجود از این قبیل مشکلات دارند و پشتیبانی تقریبا صورت نمیگیرد

موفق و موید باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...