رفتن به مطلب
kavpar

نمایش فونت های فارسی به صورت ????علامت سوال

پست های پیشنهاد شده

از وقتی سرور سایتم تغییر کرده مشکلات زیادی برام بوجود اومده  یکی دیگه از این مشکلات  نمایش فونتهای فارسی بعضی کامپوننت ها به صورت علامت سوال هستش  چطور میتونم دوباره فونتهای فارسی رو مثل قبل نشون بده ؟ به این شکل  post-34556-0-71606700-1377148198_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز ، راجع به مشکلات مربوط به علامت سوال شدن کاراکترها بارها و بارها بحث شده و راه حل ارائه شده است

لطفا" قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید تا سریعتر به پاسخ برسید !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، راجع به مشکلات مربوط به علامت سوال شدن کاراکترها بارها و بارها بحث شده و راه حل ارائه شده است

لطفا" قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید تا سریعتر به پاسخ برسید !

موفق و پیروز باشید

یا حق

سرچ کردم ولی پیدا نکردم ؟میشه لینک بدین ؟

لینک به ارسال

وقتی میخاید سرچ کنید روی گزینه این موضوع کنار جایی که کلمه مورد نظر رو تایپ میکنید کلیک کنید و از لیست کشویی زیرش گرینه تالار رو انتخاب کنید تا کل تالار رو براتون بگرده

این ipb هم کاربرا رو گیچ کرده ها

لینک به ارسال

تو سایتم کل ماژوال ها و کامپوننت ها  به خوبی زبان فارسی را ساپورت میکنن  فقط تو کامپونتت cb فونتهای فارسی به صورت علامت سوال در میان  در php admin  کل table  های مربوط به cb رو روی utf8-unicode-ci  قرار دادم  باز هم به صورت علامت سوال نمایش داده میشه  حتی کامپوننت رو حذف کردم و دوباره نصب کردم بازم به همون شکل تغییر نکرد

لینک به ارسال

لینک به ارسال

تو سایتم کل ماژوال ها و کامپوننت ها  به خوبی زبان فارسی را ساپورت میکنن  فقط تو کامپونتت cb فونتهای فارسی به صورت علامت سوال در میان  در php admin  کل table  های مربوط به cb رو روی utf8-unicode-ci  قرار دادم  باز هم به صورت علامت سوال نمایش داده میشه  حتی کامپوننت رو حذف کردم و دوباره نصب کردم بازم به همون شکل تغییر نکرد

من هم یه موقع همچین مشکلی داشتم ببین این کاری که بهت میگم جواب میده یا نه؟

فایل مورد نظرت برای ویرایش دانلود کن و با یه ویرایشگر پیشرفته متن بازش کن و هنگامی که ذخیره میکنی دقت کن به صورت utf-8ذخیره کنی بعد فایلت رو آپلود کن.البته این کار رو میتونی از توی همون هاست و با ویرایشگر خودش هم انجام بدی اما دانلود کنی و تبدیل کنی بهتره.منتظر نتیجه هستم

لینک به ارسال

من هم یه موقع همچین مشکلی داشتم ببین این کاری که بهت میگم جواب میده یا نه؟

فایل مورد نظرت برای ویرایش دانلود کن و با یه ویرایشگر پیشرفته متن بازش کن و هنگامی که ذخیره میکنی دقت کن به صورت utf-8ذخیره کنی بعد فایلت رو آپلود کن.البته این کار رو میتونی از توی همون هاست و با ویرایشگر خودش هم انجام بدی اما دانلود کنی و تبدیل کنی بهتره.منتظر نتیجه هستم

با بالا رفتن ورژن php سرور این مشکل بوجود اومده  وتنها تو کامپوننت cb  ورود کاربرا این مشکل وجود داره که به صورت علامت سوال نشون میده ...مرسی  این کار رو هم انجام دادم   بازم حل مشکل حل نشد ...تو انجمن های دیگه هم سرچ کردم این مشکل وجود داشته اما جوابی نگرفتم

لینک به ارسال

من طبق آموزش ها مرحله به مرحه و همه جور تست کردم ولی بازم مشکلم حل نشده 3 روزه پستم دست نزدم که بهم امتیاز هشدار رو باز ندین اما کسی جواب نداده مجبور شدم اسپم کنم  ممنون میشم کمک کنین :wacko:

لینک به ارسال

من طبق آموزش ها مرحله به مرحه و همه جور تست کردم ولی بازم مشکلم حل نشده 3 روزه پستم دست نزدم که بهم امتیاز هشدار رو باز ندین اما کسی جواب نداده مجبور شدم اسپم کنم  ممنون میشم کمک کنین :wacko:

به نظر من به این پستتون لقب پیگیری رو بدید بهتره 

من هم دوست دارم مشکلتون حل بشه 

میگم یه پیشنهاد ، میتونی همین کاری رو که داری تو سایتت انجام میدی رو یه جوری توی لوکال شبیه سازی کنی؟و ببینی همین مشکل اونجا هم وجود داره؟

لینک به ارسال

به نظر من به این پستتون لقب پیگیری رو بدید بهتره

با سلام

امان از این قضاوتهای زود هنگام !!

خود جناب Kavpar اگر صلاح دونستند میگن دلیل این حرفام چیه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام
منم همین مشکل رو داشتم اما خیلی راحت مشکل حل شد
فایلی رو که درون فارسی نوشته بودم رو با not pad باز کردم و به صورت  utf- 8 ذخیره کردم.بعد کش سایت رو پاک کردم و رفرش کردم
آیتم ها ترجمه شده بود ./

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...