رفتن به مطلب
dishira

تنظیمات مطالب ویژه شده

پست های پیشنهاد شده

با سلام

می خواستم ببینم میشه تنظیماتی اعمال کردکه فقط مطالبی که عکسدارن ویژه بشن

چون من تو سایتم چند تا اسلاید شو توی صفحه اول دارم که مطالبی که عکس ندارن و اونجا نمایش داده میشن جلوه ی خوبی برای سایت ندارن

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

لطفا لینک سایتتون رو جهت مشاهده ارسال فرمایئد.

---------------------------------------

در ضمن :

پیشنهاد میکنم کتاب آموزشی جومینا 2.5 رو حتما از لینک زیر دانلود کنید و سطر به سطر اون رو با علاقه مطالعه فرمائید.

http://www.joomina.ir/joomina25-learning-joomina-ir.zip

ضمن تشکر از آقای تهرانی بابت نوشتن این کتاب آموزشی.

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
پست ها ادغام شدند !

لینک به ارسال

با سلام

بطور پیشفرض جوملا قادر به انجام چنین حالتی بطور خودکار نیست مگر آنکه بطور دستی تعیین کنید که کدام مطلب ویژه باشد یا نباشد

تنها راه حل اینه که شما دو تا مجموعه داشته باشید یکی برای مطالب با تصویر و دیگری برای مطالب بدون تصویر

بعد در منوی نوع مطالب ویژه کافیه مجموعه ای که مطالب دارای تصویر قرار دارند را انتخاب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

بطور پیشفرض جوملا قادر به انجام چنین حالتی بطور خودکار نیست مگر آنکه بطور دستی تعیین کنید که کدام مطلب ویژه باشد یا نباشد

تنها راه حل اینه که شما دو تا مجموعه داشته باشید یکی برای مطالب با تصویر و دیگری برای مطالب بدون تصویر

بعد در منوی نوع مطالب ویژه کافیه مجموعه ای که مطالب دارای تصویر قرار دارند را انتخاب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام

موفق و پیروز باشید

یا حق

آقای  vaezimv می دونم نویسنده کتاب از دوستانتونن ولیکن اون کتاب بیشتر گمراه کنندس 

نکته تستس ارائه دادن:)

ممنون آقای صفر علی 

لینک به ارسال

نه اتفاقا نوسنده کتاب دوست بنده نیست و افتخاری هست اگر بنده رو به دوستی بپذیرند اما یک نکته در خصوص اون جزوه خدمتون عرض کنم :

اون جزوه همون طور که با عشق و علاقه نوشته شده نیاز به خوندن با عشق و علاقه داره نباید اون کتاب رو روزنامه وار خوند....

اون کتاب دقیقا مثل فیلم خارجی میمونه که دوبله نشده نگاه مکینی و برای درک کامل از اون فیلم دوبله نشده باید حداقل یک بار تا آخر فیلم و کامل ببینی تا برای بار دوم و سوم کاملا متوجه بشی چه اتفاقی داخل اون فیلم افتاده.

در هر صورت آرزوی موفقیت برای شما دارم و از آقای صفر علی هم ویژه تشکر میکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...