رفتن به مطلب
nava

مشکل سرور هنگام آپلود تصاویر

پست های پیشنهاد شده

سلام بە تمامی دوستان عزیز

من وقتی کە تصاویر و فایلهای پدف رو همراه مطالب آپلود می کنم مستقیما روی سرور سایت قرار می گیرند و بعد از مدتی ادمین سرور بە علت زیادی اینگونە فایلها پیغام می فرستد کە سرور را از این فایلها پاک کنم تا سنگین نشود. حالا سوال این است چطوری میشە کاری کرد کە تصاویر و فایلهای آپلود شدە روی سرور آپلود نشود و بجای آن مثلا روی یە پوشە مشخص قرار بگیرند؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما چطور فایل هاتون رو همراه مطلب آپلود میکنید؟ از چه افزونه های استفاده میکنید برای آپلود؟ اینکه در پوشه مشخصی آپلود شوند رو باید در طراحی افزونه منظور کرد

لینک به ارسال

سلام

شما چطور فایل هاتون رو همراه مطلب آپلود میکنید؟ از چه افزونه های استفاده میکنید برای آپلود؟ اینکه در پوشه مشخصی آپلود شوند رو باید در طراحی افزونه منظور کرد

من از افزونە خاصی استفادە نمی کنم تنها در پایین ادیتور روی تصویر کلیک میکنم و وقتی کە ادیتور باز شد تصاویر رو روی بخش تصاویر آپلود می کنم

لینک به ارسال

سلام

خب من منظورم pdf ها بود که به چه طریقی آپلود میکنید

موقع آپلود تصاویر م که خودتون میتونید پوشه ایجاد کنید و ...

لینک به ارسال

سلام

خب من منظورم pdf ها بود که به چه طریقی آپلود میکنید

موقع آپلود تصاویر م که خودتون میتونید پوشه ایجاد کنید و ...

من پدف هارا مستقیما از راە فتپ می فرستم و برخی اوقات از راە جی دانلود

لینک به ارسال

خب ببینید شما اگر دستی آپلود کردین خودتون پوشه بندی کنید

با جی دانلود هم که خودش دسته بندی داره

فایل ها به هر صورت روی سرور آپلود میشوند، ببینید مدیر سرور با آپلود فایل های شما مشکل داره یا دسته بندی کردن اونا !؟

لینک به ارسال

خب ببینید شما اگر دستی آپلود کردین خودتون پوشه بندی کنید

با جی دانلود هم که خودش دسته بندی داره

فایل ها به هر صورت روی سرور آپلود میشوند، ببینید مدیر سرور با آپلود فایل های شما مشکل داره یا دسته بندی کردن اونا !؟

مدیر سرور برای فایلهای داتابیس ٢٠٠ میگابیت تعیین کردە وقتی کە از این اندازە بالاتر رفت اخطار میدە کە فایلهارو پاک کنم و هرازگاهی سایت رو می بندد.

لینک به ارسال

با سلام

اگر حجم کلی فایلهای آپلود شده از حجم فضای اختصاص داده به هاستتون بیشتر است یک راهش رو خود ادمین سرورتون بهتون گفت که همون پاکسازی برخی فایلها برای خالی نگه داشتن فضای آزاد میباشد

روش دیگر اینست که اگر به لحاظ اقتصادی براتون امکانپذیر هست و همچنین میخواهید فایلها فقط روی هاست خودتون باشه بهتره پلن هاستتون رو ارتقا بدید برای گرفتن فضای بیشتر

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...