رفتن به مطلب
nava

خطا هنگام باز کردن مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خوبم

من دو روزە سایتم بدون اینکە کاری کردە باشم با مشکلی مواجە شدە است. وقتی روی ادامە مطلب کلیک میکنم در ادامە آن و بالای مطلب خطای زیر نمایان میشود.فایلهای کە در خطا نشان دادە میشود پاک کردەام و دوبارە آپلود کردەام ولی مشکل ژهمچنان پابرجاست ممنون میشم دوستان کاربلد کمک کنند.

این خطاست

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mounted-storage/home154/sub005/sc69242-DJBT/site.com/fa/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 383

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mounted-storage/home154/sub005/sc69242-DJBT/site.com/fa/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 383

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mounted-storage/home154/sub005/sc69242-DJBT/site.com/fa/libraries/joomla/database/table.php on line 409

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

لطفا" اسپم نکنید . در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد ! در ضمن انجمن آموزش محل مناسبی برای طرح مشکلات نمیباشد !

اگر خودتون تغییری ندادید و به یکباره این اتفاق افتاده ابتدا از ادمین سرورتون سوال کنید ببینید تغییری در هاستتون اعمال کردند یا نه

تاپیک منتقل شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

لطفا" اسپم نکنید . در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد ! در ضمن انجمن آموزش محل مناسبی برای طرح مشکلات نمیباشد !

اگر خودتون تغییری ندادید و به یکباره این اتفاق افتاده ابتدا از ادمین سرورتون سوال کنید ببینید تغییری در هاستتون اعمال کردند یا نه

تاپیک منتقل شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام دوبارە

از ادمین سرور سوال شدە ، چیزی از طرف آنها پاک نشدە است.حالا من فقط شما دوستان خوب را دارم کە کمک کنید حالا اگە میشە تو این فایلها دستکاری کرد کە تو خطا مشخص شدە راهنمایی کنید ممنون و چاکر شما  میشم

لینک به ارسال

با سلام

بسته نصبی جوملا 1.5.26 را روی جوملای فعلی اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا ، پوشه Installation را حذف کنید

قبل از اینکار از کلیه فایلهاتون بک آپ تهیه کنید !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...