رفتن به مطلب
hassan_shahi

اسلاید شو تعرفه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام دوستان عزیز

این سایت ایرانیان رو ببینید

http://www.ir-payamak.com

نام جومینــا اعتبار ماست ...

زیر این جمله یک اسلاید شویی هست که به 3 قسمت تقسیم شده پنل های کاربری و تعرفه های ارسال پیامک و پنل نمایندگی

من یک کادری دقیقا مثل همین میخوام درست کنم لطفا راهنمائیم کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام آقا سعید با وجیت کیت مگه میشه اینکارو انجام داد؟

مگه وجیت کیت گالری عکس نیست؟

میشه یکم توضیح بدید؟من گیج شدم نمیدونم مثلا برای پنل های کاربری چطور قیمت و اون متن هارو گذاشتید

لینک به ارسال

با سلام آقاي شمسي منوي سايت از چه افزونه اي استفاده شده ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز این موضوع چه ربطی به منو داره؟برای سوالتون لطفا یک موضوع جدید ایجاد کنید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز این موضوع چه ربطی به منو داره؟برای سوالتون لطفا یک موضوع جدید ایجاد کنید

تایید.

نه وجیت کیت یک افزونه جامعه و چند منظوره هست.

قبلا یکی از  دوستان یک مقاله در  باره اموزش وجیت کیت نوشته بودند سرچ کنید تو تالار هست.

یا حق

لینک به ارسال

آقا سعید من همینجا سرچ کردم اما فقط همین موضوع رو بعد از سرچ نمایش میده

میشه خودتون روش ساختش رو اینجا توضیح بدید؟

من با وجیت کیت گالری تصویر های مختلفی ساختم اما این کاری که شما کردید رو نمیدونم چطور انجام میشه

خودم از قسمت slideset امتحان کردم اما موفق نشدم

لینک به ارسال

با سلام

وقتی گفته میشه از قبل چیزی در این مورد هست حتما" بوده که گفته میشه . حالا باز هم بگید بی جهت میگیم برید جستجو کنید

خدمت شما : http://forum.joomina.ir/topic/14207-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-widgetkit-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D8%AA-%DA%A9%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D8%B3%D9%85

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا مصطفی سلام من عذر خواهی میکنم اما من نمیدونم شماها چطوری سرچ میکنید اما من جدیدن تو انجمن هرچی سرچ میکنم فقط موضوعاتی که خودم توشون مطلبی گذاشتم رو بالا میاره بازم ممنون از راهنمائیتون

------------------------------

آقا مصطفی این موضوعی که شما گذاشتید فقط قسمت های مختلفش رو نمایش میده و میگه که چطور اون گالری هایی که درست کرده رو نمایش بده

من میخوام اون قسمتی که تو سایت ایرانیان هستو درست کنم من تو گوگل خیلی سرچ کردم اما آموزشی در اون زمینه ای که میخوام پیدا نکردم ممنون میشم راهنمائیم کنید

خواهشن یکی بررسی کنه من فقط تو همین قسمت گیر کردم هرکاری میکنم به شکل سایت ایرانیان در نمیاد هرچی هم آموزش از تو گوگل دانلود میکنم ربطی به این مرحله نداره

الان 2 روز منتظرم این پست هم رفته پایین خواهشن یکی رسیدگی کنه من میخوام سامانه پیامک رو تا آخر این هفته فعال کنم خواهشن یکی کمک کنه

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
پست ها ادغام شدند !

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز  از ارسال اسپم خوداری فرمایید.

هنگام سرچ جایی که میخواین توش  سرچ تمجام بشه رو انتخاب کنید // بزارید تالار تا کل تالار رو سرچ کنه //

یا حق

لینک به ارسال

آقا سعید میدونم چطوری باید سرچ کنم اما هرچی سرچ میکنم بالا نمیاره

الان من نمیخوام به صورت اسلاید شو و تب بندی شده باشه

من میگم این فرم نوشته ها این پس زمینه نوشته ها اون دکمه سفارش آنلاین اینا چطور نوشته شده

d7a8b910c2dda0a12.jpg

من میخوام بدونم چطوری میشه به این شکل در آورد متنارو

بعدش این شکل هم هست که چطور میشه به این شکل ردیف بندی کرد تو جوملا

2bfad0546ef600671.jpg

من فقط میخوام بدونم نوشته هارو چطور میشه به این 2تا شکل در آورد برام تب بندی و اسلاید شو مهم نیست

لینک به ارسال

اگه ادیتوری که تو جوملات نصبه امکان ایجاد جدول رو داشته باشه براحتی میتونی این رو با استفاده از جدول بسازی (99 درصد ادیتور ها امکان ایجاد جدول رو دارند)بعد میتونی این دکمه ها یا هرچیز دیگه رو که حتی ممکنه اون دکمه ها هم آماده تو ادیتورتون باشه و هم بسازیش و یا با استفاده از کلاس واستایل واینجور چیزا بهش برسی

لینک به ارسال

جدول رو متوجه شدم اما تو عکس اول چطور میشه به اون شکل در آورد زیر نوشته ها ی پوسته ایی به همون شکل قرار داد؟

لینک به ارسال

سلام من بسته نصبی اون قالب رو نصب کردم و متوجه شدم کلا اون نوشته ها به صورت کد نوشته شده و از ماژول html استفاده شده

اصلا ربطی به ویجیت کیت نداشته فقط تب هاشو با ویجیت کیت درست کردن

من اون ماژول html رو از بسته نصبی کپی کردم و روی این قالب گذاشتم اما استایل نمیگیره

اما همین کد رو روی اون قالب میزارم کار میکنه ببینید

من میخوام رو این قالب درست بشه ببینید چطور نمایش میده

www.cheap-sms.tk

حالا روی قالب اصلی که ماژول رو برداشتم و بدون مشکل نمایش میده ببینید

http://cheap-sms.tk/index.php/2013-08-21-05-35-52

لینک به ارسال

با سلام

خب این طرز نمایش به این دلیله که استایلهای لازم در css قالب دیگر قرار داره و شما فقط کدهای مربوط به متون رو برداشتید نه استایلها !

کد زیر را در انتهای فایل template_rtl.css قرار بدید تا حدودی مشکلاتتون برطرف میشه

div.s5_module_box_1 div.s5_module_box_2 div.customstyle-headline div.grid-block div.grid-box {
    float: right;
    text-align: center;
}

دیگه باقی استایلها رو فکر کنم بتونید خودتون درستش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

آقا مصطفی واقعا ممنون اما نمیدونم استایل هاش کدوما هستم و تو کدوم فایل css هستش

من با فایر باگ این خطی که شما دادید رو خواستم با قالب اصلی مطابقت بدم اما چیزی پیدا نکردم

نمیخوام شما کد هارو بهم بدید اگر امکانش هست ی توضیح بدید چون میخوام خودم یاد بگیرم

ممنون میشم

لینک به ارسال

من با فایر باگ این خطی که شما دادید رو خواستم با قالب اصلی مطابقت بدم اما چیزی پیدا نکردم

با سلام

ببینید ، دقیقا" مشکل هم همینه که میخواهید همه کدها را از قالب اصلی پیدا کنید ولی این روش نه تنها درست نیست بلکه اصولی هم نیست

کدی که تو پست قبلیم قرار دادم برگرفته از ساختار قالب خودتون بوده طبیعیه که هر چه در قالب اصلی جستجو کنید به نتیجه نمیرسید

شما باید مشکل رو در css قالب خودتون حل کنید . الگوگیری از css قالب دیگر تا حدی میتونه کمک کنه ولی اگر قرار باشه هر کدی را عینا" منتقل کنید استفاده نادرست از این کدها میتونه باعث بهم ریختگی قالب هم بشه

چنین مواردی توضیح خاصی نداره باید با css و فایرباگ آشنایی کافی داشته باشید تا بتونید ایرادات رو برطرف کنید و این امکان پذیر نیست مگر با تمرین و استفاده از روش آزمون و خطا

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

آقا مصطفی شرمنده من اینی که شما میگید رو بلد نیستم میشه کدهارو خودتون بهم بدید؟امکانش هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...