رفتن به مطلب
amiralibk

حذف نشدن فایل

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من 2روز پیش ی نظرسنجی رو سایتم نصب کردم تازه امروز رفتم تو هاستم دیدم تو پوشه اصلی هاستم کلی فایل اومده با پسوند های ناشناخته و منم همشو پاک کردم ولی 2 تاش پاک نمیشن این فایل ها الز کجا اومدن تو هاستم ؟؟

عکسه زیر رو مشاهده کنید این 2 فایل پاک نمیشن چاره چیه دوستان؟؟

x696_razmiii.png

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
عنوان تاپیک اصلاح شد ! لطفا" قوانین را رعایت فرمایید!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من 2روز پیش ی نظرسنجی رو سایتم نصب کردم تازه امروز رفتم تو هاستم دیدم تو پوشه اصلی هاستم کلی فایل اومده با پسوند های ناشناخته و منم همشو پاک کردم ولی 2 تاش پاک نمیشن این فایل ها الز کجا اومدن تو هاستم ؟؟ نظر سنجی رو هم پاک کردم

عکسه زیر رو مشاهده کنید این 2 فایل پاک نمیشن چاره چیه دوستان؟؟

x696_razmiii.png

الان باز رفتم تو هاستم دیدم 13 صفحه از این فیل ها دوباره اومده تو هستم ..چاره چیه؟؟

باید چیکار کنم؟؟کسی تیست راهنمایی کنه؟؟ای بابا

11372164833538674447.png

لینک به ارسال

تو هاستم همچین اروری میده دوستان.. تو قسمت مسیج هاشه

Subject: Warning: 50 emails have just been sent by razm 08/16/2013

The razm account has just finished sending 50 emails.

There could be a spammer, the account could be compromised, or just sending more emails than usual.

After some processing of the /etc/virtual/usage/razm.bytes file, it was found that the highest sender was razm@s1.upvps.net, at 51 emails.

The top authenticated user was razm, at 51 emails.

This accounts for 102% of the emails.  The higher the value, the more likely this is the source of the emails.

An authenticated username is the user and password value used at smtp time to authenticate with exim for delivery.

The most common path that the messages were sent from is /home/razm/domains/razmramsar.ir/public_html, at 51 emails (102%).

The path value may only be of use if it's pointing to that of a User's home directory.

If the path is a system path, it likely means the email was sent through smtp rather than using a script.

This warning was generated because the 50 email threshold was hit.

================================

Automated Message Generated by DirectAdmin

لینک به ارسال

با سلام

ممکنه هاستتون مشکل امنیتی داشته باشه ، بهتره موضوع رو با ادمین سرورتون مطرح کنید یا در صورت امکان سایتتون رو به هاست دیگری منتقل کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...