رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من این کامپونت رو نصب کردم. از منو مدیریت قسنت کامپونتها هم تنضیماتش رو انجام دادم ولی تو سایت که نهگه میکنم بازم زیر پست قسمت نظر خواهی اضافه نشده ..... لطفاً کمک برسونید دوستان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

چطور باید این کا رو بکنم؟؟؟

پلاگين ها را نصب و مديريت پلاگين ها فعال كنبد

------------------------------------------------------------

سلام دوستان

من سه مطلب ثابت در صفحه اصلي قرار دادم كه براي هر كدام از اين سه مورد نظرات را غير فعال كردم ولي مشكلي كه است لينك ارسال نظر هنوز وجود داره را حل چيست؟؟؟؟؟

و مورد دوم اينكه چرا ********************

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
پست ها ادغام و ویرایش شدند ! سوال جدید در تاپیک جدید !

لینک به ارسال

پلاگين ها را نصب و مديريت پلاگين ها فعال كنبد

میشه یکم واضح تر بگید چه کار باید بکنم... من کار با جوملا رو تازه شرو کردم. پلاگین رو از کجا باید پیدا کنم  ونصبش کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

چنانچه آشنایی زیادی با جوملا ندارید توصیه میکنم حتما کتاب آموزش جوملا 2.5 جومینــــــا را مطالعه فرمایید

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/561-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

در مورد پلاگینها هم اگر نصب کردید کافیه از منوی افزونه ها گزینه مدیریت پلاگینها را انتخاب کنید و در آنجا برای راحتی لیست پلاگینها را بر اساس شناسه مرتب کنید آخرین پلاگینهایی که نصب شدند مشخص میشن و بعد میتونید تنظیم و فعالشون کنید

در هر حال توصیه میکنم از جی کامنت یا کومنتو برای سیستم نظرات استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

چنانچه آشنایی زیادی با جوملا ندارید توصیه میکنم حتما کتاب آموزش جوملا 2.5 جومینــــــا را مطالعه فرمایید

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/561-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

در مورد پلاگینها هم اگر نصب کردید کافیه از منوی افزونه ها گزینه مدیریت پلاگینها را انتخاب کنید و در آنجا برای راحتی لیست پلاگینها را بر اساس شناسه مرتب کنید آخرین پلاگینهایی که نصب شدند مشخص میشن و بعد میتونید تنظیم و فعالشون کنید

در هر حال توصیه میکنم از جی کامنت یا کومنتو برای سیستم نظرات استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام دوست من

کتاب جالبی بود مصطفی جان و ممنون که به این خوبی جوابم رو دادی.

ولی من بازم مشکل دارم .....

جی کامنت نصب هستش .. پلاگینهاشم فعاله...حتی زمانی که دارم مطلب اضافه میکنم اون زیر نوشه جی کامنت فعال و جی کامنت غیر فعال که میتونم یکی شو انتخاب کنم.

این عکس رو ببین...

من جی کامن فعال رو انتخواب میکنم ولی قسمت نظر دهی اضافه نمیشه فقط اینتوری میشه...

این عکسو ببین...

چی کار کنم.؟!!!!!! :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :(  :(  :(  :(

لینک به ارسال

با سلام

خب خود عکس داره میگه که مشکل چیه . مشکل مربوط به تنظیمات دسترسی برای نظردادن و ... میباشد

تو خود کامپوننت جی کامنت در قسمت مدیریت جوملا ، تنظیمات دسترسی هر گروه رو تنظیم کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

خب خود عکس داره میگه که مشکل چیه . مشکل مربوط به تنظیمات دسترسی برای نظردادن و ... میباشد

تو خود کامپوننت جی کامنت در قسمت مدیریت جوملا ، تنظیمات دسترسی هر گروه رو تنظیم کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

داداش دمت گرم ..................

خیلی باحالی..... درست شد....

لینک به ارسال

سلام دوستان

من سه مطلب ثابت در صفحه اصلي قرار دادم كه براي هر كدام از اين سه مورد نظرات را غير فعال كردم ولي مشكلي كه است لينك ارسال نظر هنوز وجود داره را حل چيست؟؟؟؟؟

nazar.jpg

لینک به ارسال

با سلام

اگر منظورتون در جی کامنت هست خب بستگی داره که تگ غیرفعال کردن نظرات را در کجا وارد کرده باشید

اگر مطلبتون ادامه مطلب داره باید این تگ رو قبل از ادامه مطلب وارد کنید تا دیگه کلا نظرات و لینک ارسال نظر برای اون مطلب نمایش داده نشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

سعی کنید برای مدیریت بهتر، مطالبی که میخوایین توش نظرات فعال باشه رو تویه مجموعه قرار بدین و مطالبی که نمیخوایین رو تو یه مجموعه دیگه

در این حالت دیگه نیازی نیست برای هر مطلب از تگ های jcomment استفاده کنید

لینک به ارسال

با سلام

اگر منظورتون در جی کامنت هست خب بستگی داره که تگ غیرفعال کردن نظرات را در کجا وارد کرده باشید

اگر مطلبتون ادامه مطلب داره باید این تگ رو قبل از ادامه مطلب وارد کنید تا دیگه کلا نظرات و لینک ارسال نظر برای اون مطلب نمایش داده نشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

دوست عزيز من سه مطلب را در صفحه اصلي منتشر كردم نظرات غير فعال شده ولي لينكش باقي مونده در صورتي كه در ساير صفحات غير فعال مي كنم جواب ميده 

و مورد ديگه اينكه زماني كه شما اين كامپوننت را نصب كني همراه آن دو تا پلاگينه كه يكي از اين پلاگين ها به سمت چپ گزينه هاي مطلب يك اضافه ميكنه كه با فعال و يا غير فعال كردن آن نظرات براي آن مطلب غير فعال ميشه ولي  مطالبي  joomcomment option  گزينه جديد به نام

كه در صفحه اصلي قرار داره لينك ارسال نظر براي اون مطلب ميمونه در صورتي كه من غير فعال كردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...