رفتن به مطلب
kavpar

jos-Error

پست های پیشنهاد شده

jos-Error     سلام من برای فروش کد شارژ جوملا 2.5 چیز بدرد بخوری پیدا نکردم  مجبور شدم از freer استفاده کنم به این شکل www.mydomin.ir/sharj بعد فرر رو نصب کردم  درگاه بانک ملت رو بهش ست کردم  یک خرید انجام دادم  خرید با موفقیت انجام شد پول از حساب کارتم کم شد ولی کد شارژ رو نشون نداد و ارور زیر رو داد

: نمایش یافت نشد [نام, نوع, prefix]: article, php, contentView

JSite -> dispatch() @ /home/hgeywmnm/public_html/index.php:42
JComponentHelper :: renderComponent() @ /home/hgeywmnm/public_html/includes/application.php:197
JComponentHelper :: executeComponent() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php:351
require_once() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php:383
JController -> execute() @ /home/hgeywmnm/public_html/components/com_content/content.php:16
ContentController -> display() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:761
JController -> display() @ /home/hgeywmnm/public_html/components/com_content/controller.php:74
JController -> getView() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:677
JError :: raiseError() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:903
JError :: raise() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/error/error.php:251

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

freer یک اسکریپت جدا از جوملا هستش

اگه ارور مربوط به اون باشه باید از سایت پشتیبانی افزونه برای رفع این مشکل اقدام کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

freer یک اسکریپت جدا از جوملا هستش

اگه ارور مربوط به اون باشه باید از سایت پشتیبانی افزونه برای رفع این مشکل اقدام کنید

کل ارور های بالا ک فکر کنم مربوط به جوملا هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

------------------------------------------

کل ارور های بالا ک فکر کنم مربوط به جوملا هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: چرا کسی ج نمیده الان که تو مشکلات مطرح کردم ؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
پست ها ادغام شدند !

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، بله این را گفتم برای آنکه مشکلات را میبایست در انجمن مشکلات مطرح کرد نه درخواستها !

اما همونجا هم خدمتتون عرض کردم که این اسکریپت پشتیبانی خاص خودش رو داره و دیگر ادامه بحث ضرورتی نداشت و آنچه عرض شد یادآوری قوانین تالار بود

به نقل از : http://freer.ir/virtual/download.php

افزونه‌هاي قرار گرفته در سايت تنها از نظر برنامه نويسي چک شده اند و قرار گرفتن ماژول سايتهاي واسطه پرداخت و اس ام اس در سايت به منزله تاييد آنها نمي‌باشد.
در صورت بروز مشکل با هر يک از افزونه‌ها با نويسنده آن تماس بگيريد

در لینک فوق نویسنده هر افزونه مشخص میباشد

تاپیک بسته شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...