رفتن به مطلب
farhad6169

مشکل نصب در کاتالوگ ساز جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در لینک زیر

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-content-setup/354-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%84%D9%88%DA%AF-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B4%D8%AF%D9%87.html

یک کاتالوگ ساز معرفی کردید ولی نصب نمیشود و ارور زیر رو میده

Fatal error: Call to undefined method JXMLElement::getElementByPath() in /home/parsinad/public_html/hayati/administrator/components/com_djcatalog/install.com_djcatalog.php on line 43

جوملای من 2.5.14 هستش شاید این افزونه برای 1.5 باشد. اما در سایت جومینا جایی نوشته نشده بود که این افزونه برای کدوم ورژن از جوملا هستش.

من این افزونه رو بصورت انگلیسی دانلود کردم در صورتی که می شود از فایل های فارسی این افزونه استفاده کرد لطفا راهنمایی بفرمائید

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

افزونه ای که از سایت جومینــــــا دانلود کردید برای جوملا 1.5 میباشد

در مورد فایل زبان هم ، باید از نو ترجمه کنید یا در داخل نت جستجو کنید ببینید نسخه فارسی شدش موجوده یا نه

البته این افزونه فکر کنم تجاری باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

افزونه ای که از سایت جومینــــــا دانلود کردید برای جوملا 1.5 میباشد

در مورد فایل زبان هم ، باید از نو ترجمه کنید یا در داخل نت جستجو کنید ببینید نسخه فارسی شدش موجوده یا نه

البته این افزونه فکر کنم تجاری باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام

آقا نمیشه یه ترتیبی بدید که افزونه هایی که در سایت جومینا معلوم نیست که برای کدوم جوملا هستش رو معلوم کنن تا ما هم به همچین مواردی بر نخوریم

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

معمولا" اون افزونه هایی که نسخه شون تعیین نشده ، پیشفرض برای جوملا 1.5 میباشند و ضمن اینکه تاریخ مطلب نیز برای چند سال پیش میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...