رفتن به مطلب
irannnnn

دو سوال درباره سیستم فروش فایل

پست های پیشنهاد شده

این افزونه جدید فروش فایل آیا باید با کامپوننت مخصوصی متصل باشه مثل جوم شاپینگ یا نه؟

سوال دوم اینکه وقتی روی لیست کالاها کلیک میکنم ارور زیر میاد ...چه هست؟

PHP script /home/donyafil/public_html/administrator/components/com_rmfileselling/models/list.php is protected by SourceGuardian and requires the SourceGuardian loader ixed.5.2.lin. The SourceGuardian loader has not been installed, or is not installed correctly. Please find the required loader within SourceGuardian installation directory or visit the SourceGuardian php encoder site to download it.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در مورد جواب سوال  اولتون باید بگم نخیر و مستقل کار میکنه

در مورد سوال دوم هم اینکه پلاگین SourceGuardian باید روی سرورتون نصب باشه، و یا اگه روی لوکال کار میکنید طبق آموزش های موجود، یون کیوب  رو روی سرور لوکالتون نصب و فعال کنید

لینک به ارسال

سلام

در مورد جواب سوال  اولتون باید بگم نخیر و مستقل کار میکنه

در مورد سوال دوم هم اینکه پلاگین SourceGuardian باید روی سرورتون نصب باشه، و یا اگه روی لوکال کار میکنید طبق آموزش های موجود، یون کیوب  رو روی سرور لوکالتون نصب و فعال کنید

ممنون

یک سوال دیگه و اون اینکه آیا بعد از پرداخت امکان نداره لینک دانلود هم ایمیل بشه و هم بلافاصله نمایش داده بشه؟ (یعنی هر دو باهم)

لینک به ارسال

سلام

بله بطور پیش فرض هم ایمیل ارسال میشه و لینک داخلش هست و هم لینک دانلود رو نشون میده

در ضمن میتونید تنظیم کنید که فایل خریداری شده رو در ایمیل ضمیمه هم کنه

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

بله بطور پیش فرض هم ایمیل ارسال میشه و لینک داخلش هست و هم لینک دانلود رو نشون میده

در ضمن میتونید تنظیم کنید که فایل خریداری شده رو در ایمیل ضمیمه هم کنه

موفق باشید

و اما سوال آخر(ببخشید البته)

برای دانلود مشتری حتما باید ثبت نام کنه؟ اگر آره آیا نمیشه میهمان هم خرید کنه؟

لینک به ارسال

سلام

خواهش میکنم دوست عزیز

این امان وجود داره که کاربرمهمان هم خرید کنه، ولی اگر عضو باشه در پنل کاربری خودش میتونه خریدهای گذشته رو ببینه و دوباره دانلود کنه!

درصورتی که اگر مهمان خرید کنه فقط در طی مدتی که لینک دانلود اعتبار داره به فایل دسترسی داره

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

خواهش میکنم دوست عزیز

این امان وجود داره که کاربرمهمان هم خرید کنه، ولی اگر عضو باشه در پنل کاربری خودش میتونه خریدهای گذشته رو ببینه و دوباره دانلود کنه!

درصورتی که اگر مهمان خرید کنه فقط در طی مدتی که لینک دانلود اعتبار داره به فایل دسترسی داره

عالیه خیلی خیلی عالیه

این کاملترین سیستم فروش فایلی هست که حدودا 1 ساله دنبالش هستم و هزینه های زیادی کردم و جواب خوبی نگرفتم...ولی بالاخره به لطف شما پیدا کردم... منتظرم تا مدیران پلاگین مربوطه را نصب کنند تا بیشتر با این سیستم آشنا بشم... امیدورم در آینده کنار ریال ..تومان هم باشه تا کامل تر بشه آقای انگوتی عزیز...باز هم تشکر...

ویرایش شده توسط irannnnn

لینک به ارسال
با تشکر فراوان از برنامه نویسان و توسعه دهندگان این افزونه و سایت جومینا.

من نصب کردم یه مشکل داشتم اونم اینه که هیچ فایلی واسه کالا ثبت نمیشه و یعنی تو لیست کالا ها فیلد فایل خالی هست.

هنگام ثبت کالا هم این هشدار رو میده : عدم تغییر در مجوز فایل ها

لینک به ارسال

سلام

سوال جدید در تاپیک جدید، البته شما میتونید مشکلات خودتون رو درتاپیک مخصوص افزونه بیان کنید تا مشکلات و پاسخ های موجود به صورت منسجم ارائه بشه

http://forum.joomina.ir/topic/21867-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25-%D9%85%D8%AA%D8%B5%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%D9%88-%D9%BE/

مشکل خوتون رو در تاپیک فوق عنوان کنید تا بررسی بشه

تاپیک بسته شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...