رفتن به مطلب
mkamka

مشکل با آپلود دیتابیس در هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
بنده یک وب سایتی رو در لوکال و با جوملا 1.5 طراحی کردم. وب سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی هست. هم چنین از کامپوننت sh404sef برای بهینه سازی لینک ها استفاده کردم. همه چیز در  لوکال درست است. اما وقتی از دیتابیس export می گیرم و در هاست آپلود می کنم، زمانی که به قسمت urls در کامپوننت sh404sef میروم لیست خالی هست. در صورتی که در دیتابیس هاست لینک ها وجود داره.
این نکته رو هم بگم که در زمان export گرفتن در لوکال تیک compelete insert رو برداشتم.
هم چنین از روش import/export در کامپوننت هم استفاده کردم. اما جواب نداد.

مشکل چیست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای اکسپورت گرفتن همون تنظیمات پیشفرض مناسبه . اون گزینه هم که تیک آنرا برداشتید مجددا" تیک بزنید و اکسپورت بگیرید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ممنون از پاسخت دوست عزیز

این مطلبی که نوشته بنده رو یاد یک چیزی انداخت که اگر می نوشتم بهتر می تونستید کمکم کنید:

بعد از مراحل بالا که عرض کردم من از دیتابیس هاست Export گرفتم و روی دیتابیس لوکال Import کردم. بعد تو لوکال به بخش URLs رفتم. تمامی URL ها موجود بود.

نمی دونم مشکل از چی هست؟؟؟ به نظرم از Import/Export نیست. چون وقتی از هاست به لوکال میام همه چیز درست میشه.

لینک به ارسال

سلام

شما خروجی گرفته شده رو روی لوکال اینپورت میکنید از کجا متوجه میشید که url هاتون درست اومده؟ اگر روی دیتابیس قبلی اینپورت کنید که متوجه نمیشید

همون خروجی رو روی یک دینتابیس خالی اینپورت کنید ببینید url ها درست میان یا نه

لینک به ارسال

سلام

شما خروجی گرفته شده رو روی لوکال اینپورت میکنید از کجا متوجه میشید که url هاتون درست اومده؟ اگر روی دیتابیس قبلی اینپورت کنید که متوجه نمیشید

همون خروجی رو روی یک دینتابیس خالی اینپورت کنید ببینید url ها درست میان یا نه

دوست عزیز

ممنون از توجه

فکر کنم یکم منظورم رو بد رسوندم ...

بنده از کل دیتابیس روی لوکال Export گرفتم و روی یک دیتابیس خالی در هاست Import کردم. در دیتابیس URLs ها نمایش داده می شود؛ اما در محیط جوملا در کامپوننت SH404SEF و در بخش URLs، URLs ها نمایش داده نمی شود.

حالا از همون دیتابیس هاست Export می گیرم؛ میارم در یک دیتابیس خالی در لوکال Import می کنم. URLs ها به طور کاملا صحیح در کامپوننت SH404SEF نمایش داده می شود.

این نکته رو هم بگم که باز سوء تفاهم نشه؛ بعد از Import در دیتابیس جدید نام دیتابیس رو هم در فایل Configuration تغییر می دهم...

حالا با توجه به این تفاسیر به نظرتون مشکل چی هست؟

لینک به ارسال

درود بر شما

اگر اینجا ببینید خود آنها هم گفتند که هر گز توصیه نمیشه که بخواهید import / export کنید

از آیکبا استفاده کنید و بک آپ بگیرید و در سایت مقصد نصب کنید

تنظیماتی داره که باید اعمال بشه

لینک به ارسال

درود بر شما

اگر اینجا ببینید خود آنها هم گفتند که هر گز توصیه نمیشه که بخواهید import / export کنید

از آیکبا استفاده کنید و بک آپ بگیرید و در سایت مقصد نصب کنید

تنظیماتی داره که باید اعمال بشه

ممنون

حالا چه کنم؟

از تو خود کامپوننت بخش URLs خروجی بگیرم؟

لینک به ارسال

درود بر شما

برادر من دادرم میگم خروجی نباید بگیرید( طبق گفته پشتیبان )

آکیبا را سرچ و نصب و از جوملا تان بک آپ بگیرید و در هاست نصب کنید

چرا اینقدر خودتان را اذیت می کنید

بعد نصب فقط 10 دقیقه طول می کشه که جوملا تون در هاست نصب شده ببینید

لینک به ارسال

درود بر شما

برادر من دادرم میگم خروجی نباید بگیرید( طبق گفته پشتیبان )

آکیبا را سرچ و نصب و از جوملا تان بک آپ بگیرید و در هاست نصب کنید

چرا اینقدر خودتان را اذیت می کنید

بعد نصب فقط 10 دقیقه طول می کشه که جوملا تون در هاست نصب شده ببینید

عالی بود

مرسی مشکلم حل شد

لینک به ارسال

عالی بود

مرسی مشکلم حل شد

معذرت می خوام ... مشکل باز هم در هاست وجود داره ... من در لوکال تست کرده بودم و جواب گرفتم ... اما وقتی فایل zip شده رو به هاست می برم و مراحل نصب آکیبا رو میروم بازهم URLs ها در کامپوننت نمایش داده نمی شوند.

چرا این طوری میشه؟

لینک به ارسال

معذرت می خوام ... مشکل باز هم در هاست وجود داره ... من در لوکال تست کرده بودم و جواب گرفتم ... اما وقتی فایل zip شده رو به هاست می برم و مراحل نصب آکیبا رو میروم بازهم URLs ها در کامپوننت نمایش داده نمی شوند.

چرا این طوری میشه؟

مشکل حل شد

تو PHPMyAdmin نام جدول jos_sh404sef_meta رو به jos_sh404SEF_meta تغییر دادم. درست شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...