رفتن به مطلب
حسینی پارسا

بروز رسانی و طرح اشکالات سیستم جامع پرداخت بانک ملت جومینا

پست های پیشنهاد شده

دوستان ببخشید من وقتی می خوام برم به مدیریت ماژول این ارور رو می ده

Fatal error: Class 'JControllerLegacy' not found in /home/weyi/public_html/administrator/components/com_joominapay/joominapay.php on line 40

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان ببخشید من وقتی می خوام برم به مدیریت ماژول این ارور رو می ده

Fatal error: Class 'JControllerLegacy' not found in /home/weyi/public_html/administrator/components/com_joominapay/joominapay.php on line 40

با سلام

جوملاتون رو به آخرین نسخه ارتقا بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از بابت زحمات تیم

من کامپوننت و ماژولهای ملت را نصب کردم و سیستم به خوبی کار میکند اما زمانی که پرداخت در بانک انجام می شود و یا دکمه انصراف در صفحه پرداخت بانک ملت زده میشود و از بانک به صفحه سایت برمیگردد با صفحه سفید روبرو میشوم و اثری از جملات پرداخت موفق و کد پیگیری بانک و ... نیست و فقط یک صفحه سفید با آدرس :

http://batteryshop.ir/a/index.php?option=com_joominapay&view=payment&id=366932326&email=ddd@dlc.com

روبرو میشوم. حال مشکل از کجاست تا بعد از پرداخت پیام ها نشان داده شود و همچنین در قسمت مدیریت هم تراکنش موفق نشان داده شود.

لینک به ارسال

با سلام

از ادمین سرورتون درخواست کنید نمایش پیامهای خطا رو فعال کنه بعد متن پیام خطا رو اینجا قرار بدید تا بهتر راهنمایی کنیم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

منم به مشکل دوستمون برخوردم

جوملا رو هم به آخرین نسخه ارتقا دادم

ولی مشکل همچنان باقیست 

چه کنیم ؟

لینک به ارسال

با سلام

از ادمین سرورتون درخواست کنید نمایش پیامهای خطا رو فعال کنه بعد متن پیام خطا رو اینجا قرار بدید تا بهتر راهنمایی کنیم

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام

کد خطا:

کد خطا : Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/battery/public_html/a/components/com_joominapay/views/payment/tmpl/default.php on line 215

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

بعد از حدود 130 پست در این تاپیک ، این اولین خطای متفاوتی هست که گزارش کردید

آیا در فایلی که در پیام خطا مشخصه ویرایشی انجام دادید ؟ اگر بله هر چه انجام دادید به حالت قبل بازگردانید

معمولا ویرایشهای نادرست باعث بروز خطای syntax میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

منم پیغام 

Fatal error: Class 'JControllerLegacy' not found in /home/weyi/public_html/administrator/components/com_joominapay/joominapay.php on line 40

رو می گیرم و جوملام آخرین نسخه هست

دوستان کمک می تونین بکنین ؟؟؟؟؟

لطفا ؟؟؟؟؟

نیاز دارم

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

یک  سوال برای شما تیم توسعه نرم افزار جوملا

اولین سوال اینکه :

من ویرچومارت را بر سرورم نصب کردم به صورت کامل نصب شد فقط سوالی که وجود دارد این است که بعد از نصب یک توجه نوشت عین جمله زیر:

توجه:ایمن خالی است برا ایمن بودن باید url اختصاصی نداشته باشد برای ایمن بودن انتقال به پوشه دیگر پوشه پیشنهادی ما...

راستی در قسمت کامپونتم قرارندارد.

لطفا راهنمایی کنید خواهشا چون کمی تازه کارم

به صورت کامل آموزش دهید

متشکرم

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

یک  سوال برای شما تیم توسعه نرم افزار جوملا

اولین سوال اینکه :

من ویرچومارت را بر سرورم نصب کردم به صورت کامل نصب شد فقط سوالی که وجود دارد این است که بعد از نصب یک توجه نوشت عین جمله زیر:

توجه:ایمن خالی است برا ایمن بودن باید url اختصاصی نداشته باشد برای ایمن بودن انتقال به پوشه دیگر پوشه پیشنهادی ما...

راستی در قسمت کامپونتم قرارندارد.

لطفا راهنمایی کنید خواهشا چون کمی تازه کارم

به صورت کامل آموزش دهید

متشکرم

با سلام

سوال جدید در تاپیک جدید ! البته راجع به این مشکل قبلا" بحث شده . سرچ کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

سوال جدید در تاپیک جدید ! البته راجع به این مشکل قبلا" بحث شده . سرچ کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

جناب آقای صفرعلی

سلام

امکان داره به من هم کمک کنین ؟

گیرم، شرمنده

لینک به ارسال

با سلام

لینک زیر را ببینید

http://forum.joomla.org/viewtopic.php?p=2848969

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

من لینک رو دیدم و مطالب رو خوندم

اشکالات اون دوستان بدلیل عدم بالا آمدن سایت بود و پیغام مورد نظر نمایش داده می شد

پیغام من فقط زمان کلیک بر روی کامپوننت بانک ملت نمایش داده می شه 

و مربوط به خط 40 میشه 

که در لینک ارائه شده توسط شما در خصوص خط 40 و این که این خطا رو چگونه برطرف میشه کرد چیزی نوشته نشده

سپاس

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز یکبار دیگه اون لینک رو بررسی کنید . اون لینک حالت کلی رفع مشکل هست و ربطی به نوع مشکل شما و یا شماره خط خطا نداره !

کامل بخونید متوجه میشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

بعد از حدود 130 پست در این تاپیک ، این اولین خطای متفاوتی هست که گزارش کردید

آیا در فایلی که در پیام خطا مشخصه ویرایشی انجام دادید ؟ اگر بله هر چه انجام دادید به حالت قبل بازگردانید

معمولا ویرایشهای نادرست باعث بروز خطای syntax میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام

من سایتم دو زبانه است و میخواستم این را دو زبانه کنم به همین دلیل از کد زیر بجای عبارات فارسی استفاده کردم

<?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_AA6') ?>

و یک فایل زبان برای معرفی هم ایجاد کردم در نتیجه عبارت زیر که از فایل اصلی است:

$subject = "پرداخت شما در سایت ". ' ' . $sitename . ' ' . 'انجام شد' ;

$body = '<div><div align="center"><table id="table7" style="border-style: solid; border-width: 1px; width: 800px; font-family:Tahoma; padding-left:4px; padding-right:4px; padding-top:1px; padding-bottom:1px" dir="rtl" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><td bgcolor="#FAE8CF" width="800" height="50"><p align="center">    <span lang="fa"><b>    <span style="font-family: Tahoma,arial,helvetica,sans-serif; text-decoration: none">مشخصات خرید</span></b></span></td></tr><tr>    <td style="border-style: solid; border-width: 1px; padding: 1px;" mce_style="border-style: solid; border-width: 1px; padding: 1px;" align="center" width="800" height="34"><a target="_blank" href="'.JURI::root().'"><span style="font-family: Tahoma; text-decoration: none" lang="fa">وب سایت ' . $sitename . '</span></a></td></tr><tr><td bgcolor="#000080"></td></tr><tr><td style="padding:40px; font-family:Tahoma" mce_style="padding:40px; font-family:Tahoma" bgcolor="#EAEAEA" height="10"><div align="center">    <table border="0" cellpadding="3" cellspacing="0" width="80%" style="font-family: Tahoma"><tr>    <td colspan="2"><p align="justify">کاربر عزیز<br>خرید شما با <span lang="fa">موفقیت</span> انجام شد.</td>    </tr>    <tr><td width="18%">    <span lang="fa">کد پیگیری</span>:  </td><td width="80%">    ' . $code . '</td>    </tr><tr><td colspan="2"><p align="right">شما قادر خواهید بود تا با ورود همین کد در صفحه ی پیگیری سفارش<span lang="fa">،</span> وضعیت فاکتور خود را مشاهده نمایید.</td></tr><tr><td colspan="2"><p align="left"><span lang="fa">با احترام، واحد فروش</span></td></tr></table></div></td></tr><tr><td style="padding-left: 40px; padding-right: 40px;" mce_style="padding-left: 40px; padding-right: 40px;" bgcolor="#FAE8CF"></td></tr></table></div></div></body>'  ;

را به صورت زیر تغییر دادم:

$subject = "<?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_AA2') ?>". ' ' . $sitename . ' ' . '<?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_AA3') ?>' ;

$body = '<div><div align="center"><table id="table7" style="border-style: solid; border-width: 1px; width: 800px; font-family:Tahoma; padding-left:4px; padding-right:4px; padding-top:1px; padding-bottom:1px" dir="rtl" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><td bgcolor="#FAE8CF" width="800" height="50"><p align="center">    <span lang="fa"><b>    <span style="font-family: Tahoma,arial,helvetica,sans-serif; text-decoration: none"><?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_AA6') ?></span></b></span></td></tr><tr>    <td style="border-style: solid; border-width: 1px; padding: 1px;" mce_style="border-style: solid; border-width: 1px; padding: 1px;" align="center" width="800" height="34"><a target="_blank" href="'.JURI::root().'"><span style="font-family: Tahoma; text-decoration: none" lang="fa"><?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_SITE_NAME') ?>' . $sitename . '</span></a></td></tr><tr><td bgcolor="#000080"></td></tr><tr><td style="padding:40px; font-family:Tahoma" mce_style="padding:40px; font-family:Tahoma" bgcolor="#EAEAEA" height="10"><div align="center">    <table border="0" cellpadding="3" cellspacing="0" width="80%" style="font-family: Tahoma"><tr>    <td colspan="2"><p align="justify"><?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_WELL_PAID') ?></td>    </tr>    <tr><td width="18%">    <span lang="fa"><?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_SITE_NUM') ?></span>:  </td><td width="80%">    ' . $code . '</td>    </tr><tr><td colspan="2"><p align="right"><?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_AA4') ?></td></tr><tr><td colspan="2"><p align="left"><span lang="fa"><?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_AA5') ?></span></td></tr></table></div></td></tr><tr><td style="padding-left: 40px; padding-right: 40px;" mce_style="padding-left: 40px; padding-right: 40px;" bgcolor="#FAE8CF"></td></tr></table></div></div></body>'  ;

و همچنین خط :

echo '<div id="sh_alert">این مشخصات از طریق ایمیل نیز برای شما ارسال شد</div>';

را به خط

echo '<div id="sh_alert"><?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_AA7') ?></div>';

تغییر دادم

حال اگر اشکال را بفرمایید ممنون میشوم

با تشکر اسلامی

لینک به ارسال

با سلام

من در صفحه انتقال به بانک با پیام زیر مواجه میشوم علت چیست:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/battery/public_html/a/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php:3) in /home/battery/public_html/a/libraries/joomla/session/session.php on line 654

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

اگه کسی لطف بفرماید و آخرین پست صفحه 7 همین موضوع (پست شماره 140) را توضیح دهد و مرا راهنمایی کند ممنون میشوم

با تشکر

اسلامی

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید مشکل من در مورد واحد پول هست !

واحد پول رو در سایت تومان در نظر گرفتم و تنظیمات تبدیل ارز هم درسته ولی موقع انتقال به سایت ملن به ریال که میزنه یه صفر کمه .

لطفا راهنماییم کنید

سپاسگزارم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

این تنظیمات واسه ویرچومارته

پیکربندی - قیمت گذاری

تمامی اعداد فیلد "رند کردن شماره ها" رو صفر قرار بده

در بخش پول اعشار رو هم 0 قرار بدید

ویرایش شده توسط MyroxSoft

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

این تنظیمات واسه ویرچومارته

پیکربندی - قیمت گذاری

تمامی اعداد فیلد "رند کردن شماره ها" رو صفر قرار بده

در بخش پول اعشار رو هم 0 قرار بدید

مرسی از راهنماییت ولی من از جومشاپینگ استفاده می کنم و قصدم اینه که توی سایت قیمتها به تومان باشه ولی موقع پرداخت به ریال (بر حسب ضرورت بانک) از زرین پال که استفاده می کردم مشکلی نداشتم چون اون به تومان محاسبه می کنه

ویرایش شده توسط mfarzaaneh

لینک به ارسال

سلام به همه

من یه مشکلی دارم ، الان افزونه های بانک ملت رو نصب کردم و درست کار میکنه حتی به درگاه هم وصل میشه ... اما قبل از اتصال به درگاه یک خطا به من نشون میده که مدت نمایشش فقط یک ثانیه هست ... باید چه کنم ؟

عکسش رو ضمیمه کردم

post-36727-0-91786800-1380967321_thumb.j

لینک به ارسال

دوست عزیز همراه این افزونه یک آموزش ویدئویی هم وجود دارد آن آموزش را ببنید سئوال ها تون پاسخ داده میشود

متاسفانه این ویدئو آموزشی بعد از گذشت تقریبا 50% قطع می شود ...

لینک به ارسال

سلام به همه

من یه مشکلی دارم ، الان افزونه های بانک ملت رو نصب کردم و درست کار میکنه حتی به درگاه هم وصل میشه ... اما قبل از اتصال به درگاه یک خطا به من نشون میده که مدت نمایشش فقط یک ثانیه هست ... باید چه کنم ؟

عکسش رو ضمیمه کردم

این مشکل از سرورته به مدیر سرور تیکت بفرست حل میشه

لینک به ارسال

این مشکل از سرورته به مدیر سرور تیکت بفرست حل میشه

ممنونم ازتون دوست عزیز

میشه بگید مشکل از کجای سرور هست ؟ جهت آگاهی خودم میخوام بدونم.

الان اطلاع دادم بهشون. ممنونم ازتون 

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...