رفتن به مطلب
Sir Pendar

درخواست راهنمایی جهت ویرایش قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت کاربران جومینا ؛

درخواست راهنمایی برای ویرایش بخش های قالب جوملا را بر طبق  تصاویری که اضافه می کنم دارم .

1- نحوه ویرایش فوتر قالب جوملایی

2-نحوه ویرایش کلمه Tag به کلمه دیگر .

dlvcyfbajusfx9zj1io.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت کاربران جومینا ؛

درخواست راهنمایی برای ویرایش بخش های قالب جوملا را بر طبق  تصاویری که اضافه می کنم دارم .

1- نحوه ویرایش فوتر قالب جوملایی

2-نحوه ویرایش کلمه Tag به کلمه دیگر .

dlvcyfbajusfx9zj1io.jpg

با سلام

برای تغییر فوتر یک قالب معمولا باید برید تو پوشه Templates بعد پوشه قالب مورد نظر رو باز کنید و و فایل index.php رو ویرایش کنید که نیاز به دانش html و css هست

مگر اینکه قالب چند تیکه باشه یا بشه از تو خود مدیریت قالب تو جوملا هم تغییر داد! بستگی به قالب داره

در باره کلمه tags هم باید بگید که از کجا اومده و مال کدوم قسمته

اگه مال خود جوملاست مشخص کنید مال کدوم پلاگین یا کامپوننته بعد با تغییر فایل زبان میتونید تغییر نام بدید

اگه هم که این کلمه مال ماژول یا افزونه خاصیه که نصبش کردید بفرمایید تا ببینیم چطور میشه تغییر داد..

یاعلی

لینک به ارسال

فوتر رسمی ناشر قالب نیست . سفارش فارسی سازی داده بودم فردی که فارسی سازی کرده بود لینک خودشون رو هم قرار دادند .

برای کلمه tags  هم متعلق به بخش محتوا است . با انتشار هر مطلب برای کلمات کلیدی عبارت tags نمایش داده می شود.

لینک به ارسال

فوتر رسمی ناشر قالب نیست . سفارش فارسی سازی داده بودم فردی که فارسی سازی کرده بود لینک خودشون رو هم قرار دادند .

برای کلمه tags  هم متعلق به بخش محتوا است . با انتشار هر مطلب برای کلمات کلیدی عبارت tags نمایش داده می شود.

برا قالب همون موردی رو که گفتم یعنی برید تو فولدر templates بعد قالب مورد نظر بعد هم ادیت فایل index.php

در مورد تگ هم تا اونجایی که من گمون میکنم ببینید دیفالت ساییتون رو زبان فارسی هست؟ اگه فارسیه که باید به فارسی نشون بده..

یاعلی

لینک به ارسال

ممنون از شما.

پیش از ایجاد تاپیک فایل را بررسی کردم ، شما هم که فرمودید مجددا بررسی کردم ولی عبارت مورد نظر موجود نبود.

برای زبان دیفالت هم فارسی است. متاسفانه این کلمه tags  رو داخل قالب های برگردانده شده در سایت های دیگرهم قابل مشاهده است.

لینک به ارسال

با سلام

برای برچسب گذاری از افزونه خاصی استفاده میکنید ؟

اگر بله ، باید در فایل زبان افزونه ترجمه آن را تغییر بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

خیر . برای برچسب زدن از افزونه استفاده نمی شود و از بخش  محتوا =>مدیریت مطالب => گزینه های متا استفاده می شود . 

لینک به ارسال

سلام مجدد

ببینید برای گذاشتن کپی رایت در فوتر راههای مختلفی هست

یکی از ساده ترینهاش این بود که تو همون فایلی که عرض کردم نوشته باشند که میفرمایید نبود

یه راهش اینه که در فوتر یه موقعیت تعریف شده باشه و توسط ماژول نوشته شوده باشه

دیگه اینکه در کنار فایلهای قالب ببینید فایلی تحت عنوان footer.php یا چیزی شبیه این نیست ؟ شاید اونجا فوتر رو زده باشه و بعد include كرده باشه!

یا کلا ممکنه راهی رو رفته باشه که به راحتی نتونید عوضش کنید....

لینک به ارسال

سلام

برای تغییر فوتر که روش های مختلفی وجود داره و  BlackStar هم نمونه هاش رو فرمودن

برای تغییر کلمه tag هم داخل پوشه قالبتون ببینید پوشه html وجود داره؟ داخل این پوشه ببینید com_content وجود داره؟

اگر وجود داشت باید داخل اون و قسمت های مختلف دنبال کلمه tag بگردین

فعلاهمین راهنمایی از دستمون برمیاد مگر اینکه دسترسی داشته باشیم به هاستتون و اینطوری حتما پیدا میشه!

موفق باشید

لینک به ارسال

تشکر از 2 عزیز پاسخ دهنده . 

جناب انگوتی ، فولدر html موجود بود . فایل ها رو بررسی کردم متاسفانه کلمهtag نبود . 

بابت دسترسی به هاست هم مشکلی نیست . یک نمونه از قالب فعلی را نصب می کنم و جزئیات ورود به هاست را خدمتتان پی ام می کنم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...