رفتن به مطلب
fanni

نمی توانم وارد مدیریت سایت شوم

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض احترام به همه زحمتکشان جومینا

متاسفانه کامپوننت k2 را که در یکی از انجمنها به عنوان هدیه گذاشته بودن رو دانلود و نصبش کردم . خداییش هم همه چیزش فارسی بود و خوشم اومد

ولی وقتی باهاش کار کردم و یک مطلب رو نوشتم و توسط منو بهش لینک دادم و از مدیریت بیرون اومدم وقتی دوباره وارد بخش مدیریت شدم فقط منوهای k2 وجود داشت و هیچ کدوم از منوهای اصلی مدیریت جوملا وجود نداشت . نه کلید برگشتی هیچی فقط k2

بعد یه اشتباه دیگه کردم و چون بخش حذف افزونه ها در مدیریت جوملام نبود اومدم و از phpmyadmin هر چی کی 2 بود حذف کردم و بعد هم از هاستم فولدرهای کی 2 رو حذف کردم .

الان که می خوام وارد مدیریت بشم فقط صفحه سفید میاد . حتی سایتم هم بالا نمی یاد و فقط یک صفحه سفید میاد . ممنون میشم کمکم کنید لطفا

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بهترین راه حل اینه که بک آپ سایتتون رو بازگردانی کنید

اگر بک آپ ندارید از ادمین سرورتون درخواست کنید که آخرین بک آپ رو براتون بازگردانی کنه

اگر بک آپ ادمین سرور هم مشکل داشت ، ازشون بخواهید که نمایش پیامهای خطا رو فعال کنند و متن پیام را اینجا قرار بدید تا بهتر راهنمایی کنیم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ممنون از شما .

یک مشکل دیگه برام بوجود اومد

رفتم تو هاست و همه پوشه ها رو اعم از
ماشول و ... جستجو کردم و هر چی مربوط به k2 بود رو حذف کردم . حتی در بخش
زبانها هم هر چی کی 2 دیدم حذف کردم . حالا وقتی وارد مدیریت جوملا میشم
فقط دو گزینه : خروج و نمایش سایت دیده میشه و دیگه چیزی نیست . لطفا
خواهشا راهنمایی کنند اساتید . خیلی خیلی مهم و ضروری هست . ببخشید
مزاحمتون شدم

ممنون از همگی

لینک به ارسال

خیلی ببخشید . اگر بک آپ رو هاست برام بروز رسانی کنه و شاید مال چند روز اخیر باشه تمام مطالبی که الان تو سایتم هست و تو این چند روز قرار دادم از بین میره ؟ چون خیلی خیلی زیاده و نمیتونمودوباره بازنویسی کنم . سئوالات مشتریان چی ؟ از بین میره همه

در ضمن وقتی پوشه ها و هر چی مربوط به کی 2 بود ، سایتم باز شد و فقط مشکلم با مدیریته

لینک به ارسال

با سلام

آخه برای هر چیزی که نباید فوری بریم سراغ حذف کردن . معمولا" ابتدا موارد موردنظر رو غیرفعال میکنیم حالا یا از قسمت مدیریت افزونه ها یا از طریق phpmyadmin در دیتابیس

اون موقعی که صفحه سفید اتفاق افتاد باید اول به کمک ادمین سرورتون نمایش پیامهای خطا رو فعال میکردید بعد از روی اون پیام اقدام به برطرف کردن مشکل میکردید

ممکنه اصلا" اشکال از K2 نباشه و دلیلش تداخل با یک افزونه دیگه باشه

میتونید فایل لاگ ارورهاتون رو هم بررسی کنید که چه پیامهای خطایی ثبت شده و نسبت به اونها اقدام به رفعش کنید

فایل لاگ ارورها در پوشه logs قرار داره و امکان داره یه فایل هم به نام error_log در روت جوملاتون ساخته شده باشه

در مورد بک آپ سرور هم ، بله اگر بک آپ برای هر روزی گرفته شده باشه تا همان روز بازگردانی میشه و طبیعتا" اطلاعات روزهای بعدیش دیگه وجود نداره

به هر حال توصیه میکنم اگر بک آپ سرورتون قدیمیه ، یک بک آپ از وضعیت فعلی بگیرید بعد در یک پوشه جدید و دیتابیس جدید یک جوملا هم ورژن نسخه ای که استفاده کردید نصب کنید و اطلاعاتتون رو کم کم به جوملای جدید منتقل کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...