رفتن به مطلب
mhda74

تبدیل قالب بهشت

پست های پیشنهاد شده

سلام.

سایت خیلی با هالی دارین من تقریبا هر روز به انجمن و سایتتون سر میزنم.اما جومینا در مورد افزونه ها و قالبهای جوملا 1.6 کمی کوتاهی کرده.جومینا فقط یه قالب برا جوملا 1.6 منتشر کرده و این من رو دلسرد میکنه.

من الان به یه قالب مذهبی برا جوملا 1.6 نیاز دارم اگه دوستان زحمت بکشن این قالب رو به جوملا 1.6 تبدیل کنند خیلی ممنون میشم.

**با تشکر**

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نسخه استیبل جوملا 1.6 تازه منتشر شده و به مرور قالب ها و افزونه های آن منتشر میشوند.

جومینا نیز اولین سایتی میباشد که جوملا 1.6 فارسی را هم زمان با انتشار رسمی منتشر نموده

لینک به ارسال

سلام

دوستمون در این مورد حق دارند ما کمی در مورد 1.6 داریم کوتاهی میکنیم اما دلیلش پروژه ای که داریم روش کار میکنیم :

u84sufj84ebvi5nwzrd0.png

فکر میکنم انتشار این فروشگاه رایگان که به شتاب هم وصل است خیلی ارزشمند باشه برای همین تمام انرژی را فعلا گذاشته ایم روی این

لینک به ارسال

منم شک کرده بودم.

با خودم گفتم مگه میشه جومینا بیکار بشینه؟!!!!!

راستی پس این قالب ما رو کسی نتونست تبدیل کنه؟

ازتون خواش میکنم لطف کنید این قالب رو به جوملا 1.6 تبدیل کنند

یا حداقل یه آموزش جامعی باری این کار بزاری این آموزش رو دیدم اصلا خوب نبود:thankyou:

لینک به ارسال

نه تنها مشکلی ندارم بلکه خوش حال میشم بقیه هم از این قالب زیبا استفاده کرده باشند و این برا من باعث افتخاره که با معرفی این قالب یه قالب دیگه به قالب های جوملا 1.6 اضافه کرده باشم.

اگه خودتون هم یه کم قشنگترش کنید که حرفه ای تر بشه دیگه نوره الا نور میشه.:thankyou:

لینک به ارسال

ببخشید که این حرف رو میزنم ولی اگه میشه زمان انتشار این قالب رو بیان کنید چون من یکم عجله دارم.:thankyou:

لینک به ارسال

شما که دارین تبدیلش می کنین روش آژاکس هم پیاده کنید.:thankyou:

دیگه خیلی پر رو شدم نه؟:D

لینک به ارسال

دوست عزیز خود آقای تهرانی آزاکس کردن رو یاد داده می تونید به سایت جومینا مراجعه کنید

البته در نت قبلا نیز کامپوننت های پخش بود

http://joomina.ir/%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/%D8%A2%DA%98%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D9%86%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A715-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-16

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...