رفتن به مطلب
joomong

به روز رسانی جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گرامی

من یکسری سوالات دارم از خدمتتان که می خواهم به صورت گام به گام می خواهم مطرح کنم و آن را انجام بدم تا در نهایت بتوانم سایتم را ارتقاء بدهم.

سایت من جوملای Version 1.5.15 می باشد و از سایت جوملای جهانی اون قدیم ها دانلود شده و با تغییر موقعیت ها و گرافیک سایت تغییر قالب داده شده است. حالا من میخواهم این نسخه از سایتم به جدیدترین نسخه ای ( که فکر میکنم نسخه 3.1 باشد) در جوملای جهانی انتشار یافته ارتقاء بدم .

در اینترنت هم مطالب هم زیاد دیدم ولی هر کدام به نوعی من دچار ابهام اشکال کرد.

برای به روز کردن به آخرین نسخه به چه ماژول ها یا کامپونت هایی نیاز خواهم داشت؟

و اینکه برای ارتقاء به صورت مرحله مرحله چه کارهایی باید انجام بدم؟

ممنون از راهنمایی شما.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

تمام مواردی که برای مهاجرت به جوملا 2.5 نیاز هست اینجا نوشته شده

با دقت مطالعه و به دستورات آن عمل کنید

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/486-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-15-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-25.html

وقتی به 2.5 ارتقا پیدا کردید دیگه افزونه هایی نصب شده از جمله قالب درست کار نخواهند کرد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...