رفتن به مطلب
yousof2000

راهنمایی برای افزونه JDownload

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

لطفا وارد لینک مقابل شویدhttp://www.tasveergar.ir/index.php/landscape:

خب ، این صفحه ای که مشاهده کردید یکی از صفحات گالری تصویر وب سایت من است.

حالا بر روی یکی از تصاویر قرار داده شده "کلیک راست" کرده و گزینه "open link in new tab"را برای باز شدن در

صفحه جدید انتخاب کنید.

می بینید که تصویر انتخاب شده توسط شما به خوبی در این صفحه نمایش داده می شود.

من افزونه فارسی شده JDownload را نصب کرده ام و می خواهم برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی کاربران اینترنتی ،

همانند سایت جومینا که وقتی روی یک افزونه برای دانلود کلیک می کنید ابتدا یک صفحه ای می آید که دارای یک شمارش ثانیه

مثلا 10 ثانیه است و بعد از اتمام این مقدار زمان شما می توانید به دانلود فایل مورد نظر بپردازید ، برای تصاویرم(که برای

نمایش آنها از گالری تصاویر Admiror Gallery استفاده کرده ام) این صفحه را قرار دهم که دیگران نتوانند از گالری تصاویر

وب سایت من سوء استفاده کنند ، اما متاسفانه اصلا نمی دانم باید با این افزونه چگونه این کار را انجام دهم.

لطفا راهنمایی نمایید

با تشکر فراوان از دوستان خوبم در سایت جومینا که بسیار زحمت می کشند

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
تاپیک منتقل شد / لطفا" قوانین را مطالعه فرمایید !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

خوب وقتی شما عکس را برای نمایش قرار می دهید دیگه کاملن کاربر آزاده هر کاری بکنه پس جی دانلودز به نظرم بی فایده ست.

مگر شما در مطالب عکس بصورت دستی اضافه کنید که بصورت کم کیفیت و بند انگشتی باشد

بعد با جی دانلود برای دانلودش اقدام کنید

اینجوری که الان شما کردید کاربر راحت به عکس دسترسی داره

البته امکان نوشتن برنامه در خود گالری که دارید هم هست

لینک به ارسال

من برنامه نویسی بلد نیستم و واقعا نمی دونم الآن باید چکار کنم ؛

توی تنظیمات گالری تصاویر هم قسمتی که بشه نمایش کامل تصویر رو غیر فعال کرد وجود نداره ؛

میشه راهنمایی دقیق تری کنید تا بدون نمایش تصویر در اندازه اصلی ، وارد صفحه دانلود شد؟

با تشکر

لینک به ارسال

درود بر شما

راه های زیادی وجود داره که بنده فقط یکی از آنها رو که ساده هست میگم

شما عکس ها را از مطالب وارد کنید

همون مطالب را با اندازه غیر استاندارد یعنی خیلی کم که بصورت بند انگشتی باشه وارد کنید

سپس می تونید در ادامه مطلب لینک دانلود را از جی دانلودز قرار بدید

وقتی کاربر روی عکس کلیک کنه در ادامه مطلب وارد خواهد شد

لینک به ارسال

آخه یه مشکل دیگه هم که هست اینه که من با افزونه JDownloads هم همونطور که قبلا گفتم کار نکردم

و روش کار باهاش رو ربلد نیستم.

همچنین نکته دیگری که هست این است که افزونه Admiror Gallery که برای نمایش گالری تصاویر ازش استفاده کردم

در قسمت ایجاد مطلب جدید ظاهر میشه.

تا جایی که من متوجه شدم شما میگید که از طریق همین افزونه Admiror Gallery در قسمت مطالب یک گالری بسازم .

اما این قسمت رو که ادامه مطلب رو بذارم و با استفاده از افزونه JDownloads کاری کنم تا با کلیک روی هر تصویر

وارد صفحه دانلود بشه رو اصلا متوجه نشدم و نمی دونم باید چکار کنم.

راستی یک نکته رو هم بگم که من نمی خوام دوباره تصاویرم رو آپلود کنم و می خوام با همین تصایر آپلود شده کار کنم.

باید با این تصاویر موجود در هاست چکار کرد تا آنگونه که موضوع صحبت ماست اونها رو نمایش بدم؟

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، لطفا" اسپم نکنید !!!!!!!!!!!!!

اونچه که من از صحبتهاتون متوجه شدم ، شما قصد دارید توسط افزونه گالری تصاویر یکسری تصاویر رو نشون بدید ولی کسی نتونه همینجوری تصاویر رو به سادگی ذخیره (دانلود) کنه

و برای دانلود تصاویر ، میخواهید از جی دانلودز استفاده کنید

و نکته دیگه هم اینکه فقط میخواهید از همون تصویر اصلی به هر شکلی استفاده کنید

ببینید راجع به چنین موضوعاتی از این قبیل که کسی نتونه مطلب یا تصویری رو از سایتی کپی کنه بسیار بحث شده

واقعیتش اینه که یا باید راههای خیلی سختتری رو در پیش بگیرید یا اینکه کلا" بیخیالش بشید

چون راههای زیادی برای دور زدن چنین محدودیتهایی وجود داره مثل بررسی سورس سایت ، عکس گرفتن از صفحه مانیتور و ...

تنها کاری که میتونید انجام بدید اینه که برای هر عکس از دو تصویر استفاده کنید

یک تصویر بندانگشتی برای گالری و تصویر اصلی رو هم برای دانلود قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

تنها کاری که میتونید انجام بدید اینه که برای هر عکس از دو تصویر استفاده کنید

یک تصویر بندانگشتی برای گالری و تصویر اصلی رو هم برای دانلود قرار بدید

بله ، اتفاقا مشکل من همین است. من از یک تصویر بند انگشتی برای گالری(از طریق افزونه Admiror Gallery) استفاده کرده ام و می خواهم

با کلیک بر روی هر تصویر بند انگشتی وارد صفحه دانلود از طریق افزونه JDownloads بشوم(که می بایست حتما مانند دانلودهای سایت جومینا دارای شمارنده باشد) تا جلوی سوء استفاده های احتمالی را از گالری تصاویر بگیرم.

اما مشکل این است که نمی توانم ارتباط بین تصاویر بند انگشتی موجود در افزونه گالری تصاویر Admiror Gallery با افزونه JDownloads جهت دانلود تصویر اصلی را برقرار کنم.

در حقیقت می خوام با کلیک بر روی هر تصویر بند انگشتی، وارد صفحه دانلود آن تصویر مانند لینک زیر بشوم:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13710536731.zip

حالا نمی دانم با این افزونه admiror gallery که مربوط به گالری تصاویر است می توان مشکل را حل کرد که اگر بشود خیلی عالی است چون افزونه خوبی است.

این اصل مطلب بود ، اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

با سلام

البته منظور من از گالری برای تصویر بندانگشتی ، استفاده از افزونه نبود بلکه منظورم قرار دادن تصاویر بصورت دستی در کنار هم بود

البته با خود جی دانلودز هم به تنهایی میشه همچین کاری رو کرد فقط یه کم کار زیاد میبره

کافیه ابتدا یک مجموعه ایجاد کنید و بعد تصاویری رو که آپلود میکنید (سایز اصلی) به مجموعه ای که ایجاد کردید تخصیص بدید

به هنگام تخصیص ، شما سه تا سربرگ میبینید

Base - Optional - Files

حالا برای نمایش بندانگشتی یا به اصطلاح نمایش یک اسکرین شات ، دو تا راه دارید

راه اول اینه که در سربرگ Base در قسمت Short Description تصویر بندانگشتی رو قرار بدید

راه دوم اینه که در سربرگ Files در قسمت Please select default picture on server تصویر بندانگشتی رو آپلود کنید و تغییرات رو ذخیره کنید

بعد وقتی در حال نوشتن مطلب هستنید دکمه Insert Download رو بزنید و مجموعه موردنظر را انتخاب کنید و تمام

حالا اگر مطلبتون رو در سایت ببینید هم بندانگشتی مشخص و هم دکمه دانلود

منتهی هر تصویر در یک ردیف نشون داده میشه . برای نمایش حالت چند ستونی باید طرح بندی مربوط به فایلهای جی دانلودز رو ویرایش کنید که نیازمند تسلط به html و css میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با تشکر از توضیحات خوب شما ؛

مشکل را با استفاده از افزونه فوکا گالری حل کردم ، خودم هم نمی دونستم با استفاده از این افزونه به این راحتی مشکل حل میشه.

"دکمه تشکر کار نمی کرد"

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
http://forum.joomina.ir/topic/21012-%D8%A8%D9%86%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D9%81%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D9%86/#entry100605

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...