رفتن به مطلب
farkakh

مهم-مشکل با بخش مدیریت منوها

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان گرامی
در مدیرت جوملای من یه مشکل به وجود آمده دوستان اگر کمک کنند ممنون میشم.
دربخش مدریت منوها هنگام انتخاب هر کدام از منو یا آتم های منو قبل از اینکه بشه وارد منو شد سریعا خارج میشه و منو حالت قفل شده می گیرهبرداشتن قفل هم تاثیر نداره.و من نمیتوانم هیچ کدام از منو ها را ویراش کنم یا اصلا نمیتونم وارد منوی مورد نظر بشم.
از گزینه بازسازی در قسمت منوها استفاده کردم تاثیری نداشته.
نمیدومنم مشکل از کجاست میتونه مربوط به تنظیمات کلی یا بخش پلاگین ها باشه یا سطح دسترسی (من تنها مدیر کل سایت هستم super user) یا مدریت افزونه ها یا شاید به k2 مربوط باشه .
اگه برای رفع این مشکل بد کمک کنید ممنوم میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از منوی سایت و سپس منوی تعمیرات اون سه مورد رو انجام بدید

اگر درست نشد یکبار هم دیتابیستون رو Repair کنید

اگر باز هم نشد آخرین افزونه هایی رو که نصب کردید یکی یکی غیرفعال کنید و تست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

از منوی سایت و سپس منوی تعمیرات اون سه مورد رو انجام بدید

اگر درست نشد یکبار هم دیتابیستون رو Repair کنید

اگر باز هم نشد آخرین افزونه هایی رو که نصب کردید یکی یکی غیرفعال کنید و تست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون

تمام مراحلی که شما گفتید را انجام داده بوددم بازم انچام دادم فایده ای نداشت.

راستی همون مشکلم برای ماژول ها پیش اومده هیج کدومش کار نمی کنه ماژول ها هم از روی سایت کار نمی کنند در صورتی که غعال هستند.

لطفا راهنمایی کنید بک آپم قدیمیه.

لینک به ارسال

با سلام

مدت زمان حضور در بخش ادمین را چه مقدار تنظیم کرده اید ؟

از افزونه های نال شده هم استفاده میکنید ؟

از امنیت هاستتون مطمئن هستید ؟

با مرورگر دیگری هم تست کنید

در دیتابیس جدول session را Empty کنید

یکبار هم بسته نصبی جوملا که هم ورژن و هم زبان با نسخه فعلی جوملاتون هست رو روی جوملای فعلی اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا پوشه Installation را حذف کنید

قبل از اینکار از کلیه فایلها و پوشه ها بک آپ تهیه کنید !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

مدت زمان حضور در بخش ادمین را چه مقدار تنظیم کرده اید ؟

از افزونه های نال شده هم استفاده میکنید ؟

از امنیت هاستتون مطمئن هستید ؟

با مرورگر دیگری هم تست کنید

در دیتابیس جدول session را Empty کنید

یکبار هم بسته نصبی جوملا که هم ورژن و هم زبان با نسخه فعلی جوملاتون هست رو روی جوملای فعلی اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا پوشه Installation را حذف کنید

قبل از اینکار از کلیه فایلها و پوشه ها بک آپ تهیه کنید !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

از راهنمایی شما بسیار ممنون مشکل حل شد قربونت آقا مشکل فقط مربوط به مدت زمان حظور در بخش مدریت بود که فضای mysql بالا رفته بود حدود 30mb شده بود. زمان حظور در بخش مدریت روی 30 تنظیم کرده بودم. با کاهش زمان بازم مشکل پا برجا بود اما با تغییر مکان ذخیره سازی از mysql به member فضای mysql کم شد و به حدود 5mb رسید اما مدت زمان حظور در مدریت فورا تمام می شد باید کارها رو قبل از اتمام لود شدن کامل صفحه انجام میدادم . پس من دوباره مکان ذخیره سازی رو به روی mysql بر گردوندم. و زمان رو روی 15 تنظیم کردم. همه چیز درست شد و مدریت زمان حظور در مدریت همون 15دقیقه موند. و فضای mysql کمی افزایش یافت به 7mb رسید.

حالا همه مشکلات حل شده منو ها و مازول ها درست شده از راهنمایی شما ممنونم ولی فقط میترسم فضای mysql دوباره بالا بره و دوباره هنگ کنه این طبیعی است که من مدت زمان زیاد باید در بخش مدریت باشم هی خود به خود 15 یقیقه شارژ میشه پس بعد از گذشت مدتی دوباره فضای mysql بالا میره و دوباره هنگ میکنه پس حتما من باید دو باره مراحل بالا رو انجام بدم.

لطفا اگه شما راه بهتری رو میدونید راهنمایی کنید.

ببخشید اگه طولانی شد. گفتم توضیح کامل بدم اکه برای دیگران این مشکل پیش اومد بدونند چی کار کنند.

ممنونم.

لینک به ارسال

با سلام

والا یه کم مشکلتون عجیبه چون با مقادیر بیشتر از 15 دقیقه هم نباید مشکلی پیش بیاد

هر چند توصیه میشه که زمان را زیاد طولانی تنظیم نکنید

من قبلا" در تاپیک زیر پلاگینی را معرفی کردم که میتونه در این زمینه بهتون کمک کنه تا دچار کمبود وقت نشید

http://forum.joomina.ir/topic/13782-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D9%88/

با استفاده از این پلاگین حتی میتونید زمان حضور در بخش ادمین را کمتر از 15 دقیقه هم تنظیم کنید بدون هیچگونه نگرانی از تموم شدن مدت زمان حضورتون

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...