رفتن به مطلب
m_ghayoori

درخواست یک افزونه برای نمایش یک لینک در صفحه با گذاشتن افکت بر روی آن

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من به دنبال نام یک افزونه می گردم که با استفاده از آن بتوانم چند لینک در صفحه اصلی درست کنم که بالای لینک ها بتوانم یه عکس کوچک بگذارم که اگر کاربر بر روی آن عکس با موس رفت عکس با افکت عوض شود و نام لینک بر روی آن نوشته شود.

این افزونه الان در سایت www.joomlaxtc.com پایین صفحه استفاده می شود. من عکس افزونه ای را که می خواهم از سایت کپی کردم و به این درخواست اضافه می کنم. در این سایت در وسط صفحه می توانید این افزونه را که پیوست کردم مشاهده کنید.

اگر کسی نام این افزونه را می داند لطفابه من اطلاع دهید تا بتوانم از آن استفاده کنم.

متشکرم

post-28208-0-77649800-1372952358_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

احتمال اینکه افزونه باشد خیلی کمه معمولن بصورت دستی خاصیت های css3 را وارد می کنند اگر هم افزونه باشه شخصی و برای سایت سازنده می باشد

شما می توانید از پلاگینی که جومینا برای افکت گذاری روی تصاویر معرفی کرده را استفاده کنید

بفرمایید : http://www.joomina.ir/joomla-farsi-content-design/614-css3-effect.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...