رفتن به مطلب
GameMaster

مشکل در نمایش ماژول سمت چپ در صفحات دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه مشکلی در قالب دارم این هستش که در داخل قالب ماژولی برای سمت چپ درست کردم و در داخل مدیریت هم ماژول رو اضافه میکنم به خوبی نمایش داده میشه ، اما میخواهم فقط در صفحه اصلی این ماژول نمایش داده بشه وقتی به ادامه مطلب میریم سمت چپ پاک بشه و به عرض وسط صفحه اضافه بشه.

الان من 2تا مشکل دارم ، یکی اینه که وقتی از داخل قسمت مدیریت ماژول میزنم که فقط بر روی صفحه اصلی نمایش داده بشه درست کار نمیکنه یعنی وقتی میرم به ادامه مطلب اون ماژول پاک نمیشه.

مشکل دوم اینکه وقتی کلاً ماژول سمت چپ رو پاک میکنم به عرض وسط صفحه به صورت اتوماتیک اضافه نمیشه باید چیکار کنم ؟ مانند تصویر زیر که سمت چپ جای خالی ماژول هستش که از داخل مدیریت کلاً غیر فعال کردمش :

post-34513-0-56107100-1372937103_thumb.j

ممنون میشم کمک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مورد اول رو به تاپیک زیر مراجعه کنید

http://forum.joomina.ir/topic/20327-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1/#entry97668

مورد دوم هم بستگی به طراحی قالبتون داره که در حال حاضر اون شرط لازم رو برای عریض شدن نداره

ساده ترین کار اینه که قالب رو از نو طراحی کنید و به عنوان قالب دوم استفاده کنید یا اینکه قالب رو بصورت درصدی طراحی کنید یا اینکه از قالبهایی که بصورت رسپانسیو طراحی شدند استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام ممنون بابت راهنمایی ، مورد اول رو با تغییر در کد قالب اوکی کردم.

الان فقط مشکلم این هست که هنگامی که پاک میشه صفحه عرضش بیشتر نمیشه !

در استایل بندی هم % انجام شده.

مثلاً سمت چپ دادیم 20% سمت راست دادیم 20% وسط صفحه 60%  . اما هنگامی که سمت چپ پاک میشه در ادامه مطلب همون وسط صفحه 60% هستش ! که فکر کنم باید هم باشه وقتی ما 60% دادیم دیگه تکون نمیخوره که !

فقط نمیدونم باید یه استایل جدا بسازم برای ادامه مطلب ؟ در کجا باید وارد کنم ؟

لطفاً راهنمایی کنید اگر هم نیاز هستش بگید استایل و صفحه ایندکس رو کد هاشو براتون پ.خ کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...