رفتن به مطلب
Irios

لینک مستقیم گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت استید محترم

مشکل من اینه که وقتی در گوگل مطلبی رو جستجو میکنم و گوگل اسم سایت من رو نشون میده، بعد از کلیک بجای اینکه به صفحه مربوط به همون مطلب لینک بشم به صفحه اصلی سایت لینک میشم. آیا می دونید مشکل چه چیزی میتونه باشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

ابتدا آدرس سایت تان را قرار دهید و یک نمونه از مشکلی که دارید را هم قرار دهید

با تمام لینک هایی که در گوگل وجود داره همین مشکل را دارید؟

شما صفحات 404 سایت تان را با هیچ روشی به صفحه اصلی سایت ریدایرکت نکردید؟

لینک به ارسال

با سلام مجدد

آدرس سايت irios.ir هستش. ببينيد شما از طريق جستجوي گوگل كه در قسمت سمت راست هستش اگر يك مطلب رو جستجو كنيد يك چيزهايي نشون ميده كه اصل ربطي به موضوع نداره و اگر هم مرتبط باشه وقتي بازش ميكنيد بجاي اينكه بره سراغ صفحه مطلب، همون مطلب رو در صفحه اول سايت باز ميكنه.

لینک به ارسال

شما كافيه كلمه موتورولا يا opera يا... رو جستجو كنيد هنگامي كه نتيج توسط گوگي نشون داده شد هركدومو باز كنيد بجاي اينكه صفحه مطلب رو باز كنه، همون مطلب رو در صفحه اول باز ميكنه كه اگه دقت كنيد نوشته ها و عكسها بهم ريخته هستش. شما اول يكبار مطالب رو از طريق سايت باز كنيد و ببينيد و بعدش از طرق گوگل. حتما تفاوت رو متوجه ميشيد!!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...