رفتن به مطلب
parnetir

مشکل در حذف مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

من یک مطلب با عنوان درباره ما به مجموعه مطالب اضافه کردم ولی بعدا تصمیم گرفتم تا اون رو حذف کنم و این کار رو کردم ولی الان که میخام دوباره این مطلب رو اضافه کنم اجازه نمیده و میگه قبلا این کار انجام شده.

چیکار باید کرد؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
به انجمن جومینا خوش آمدید
مطلبی که حذف کردید را از زباله دان نیز باید حذف کنید تا بصورت کامل حذف بشه و مجدد بتونید با همان عنوان ایجاد مطلب کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

مطلبی که حذف کردید را از زباله دان نیز باید حذف کنید تا بصورت کامل حذف بشه و مجدد بتونید با همان عنوان ایجاد مطلب کنید...

موفق باشید

سلام دوست عزیز

ممنون از جوابتون

زمانی که روی سطل زباله کلیک میکنم میگه اول از فهرست باید یه مطلب انتخاب کنم درحالی که من مطلب درباره ما رو قبلا حذف کردم و دیگه تو فهرست نمایش داده نمیشه.

دراین وضعیت چه باید کرد؟یا مسیر دیگه ای داره؟

سپاسگذار

لینک به ارسال

با سلام

خیر. شما جهت حذف موارد زباله شده(مطالبی که قبلا حذف کردید) در همان صفحه مدیریت مطالب چند پنجره کشوئی دارید که اولی از سمت راست داخلش نوشه انتخاب وضعیت... شما روی فلش این گذینه کلیک کنید و زباله شده را انتخاب کنید و بعد مطلبی که قبلا حذف کردید را از بخش زباله شده هم حذف کنید ...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

خیر. شما جهت حذف موارد زباله شده(مطالبی که قبلا حذف کردید) در همان صفحه مدیریت مطالب چند پنجره کشوئی دارید که اولی از سمت راست داخلش نوشه انتخاب وضعیت... شما روی فلش این گذینه کلیک کنید و زباله شده را انتخاب کنید و بعد مطلبی که قبلا حذف کردید را از بخش زباله شده هم حذف کنید ...

موفق باشید

ببخشید آقای فرحزادیان

جوملا چرا اینقدر سخت و بد دسته؟اینهمه آپشن واقعا لازمه؟من قبلا با یه سی ام اس کار کرده بودم ولی خیلی آسونتر بود.به هر حال...

من راه شما رو رفتم ولی پیغام همچنان پابرجاست.

به محض اینکه میخام یه مطلب ایجاد کنم و اسمش رو دوباره بذارم درباره ما پیغام میده:

ذخیره سازی با خطای : "مجموعه دیگری در این مجموعه دارای نام مستعار مشابه است" روبرو گشت

مشکل تو نام مستعاره؟

من فقط یه مطلب اضافه کرده بودم اونم این بود.

لینک به ارسال

با سلام

شاید اولش سخت باشه ولی یک مقدار بگذره و با جوملا آشنا تر شید مطمئنا خیلی راضی خواهید بود و cms قبلی رو فراموش می کنید :D

این کتاب ارزشمند را نیز بهتون پیشنهاد می کنم:

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/561-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

کش جوملا رو خالی کنید و مجدد بررسی کنید

چنانچه موفق نشدید در صورت تمایل اطلاعات ادمین سایت رو + لینک این تاپیک را برام پیام خصوصی کنید بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

شاید اولش سخت باشه ولی یک مقدار بگذره و با جوملا آشنا تر شید مطمئنا خیلی راضی خواهید بود و cms قبلی رو فراموش می کنید :D

این کتاب ارزشمند را نیز بهتون پیشنهاد می کنم:

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/561-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

کش جوملا رو خالی کنید و مجدد بررسی کنید

چنانچه موفق نشدید در صورت تمایل اطلاعات ادمین سایت رو + لینک این تاپیک را برام پیام خصوصی کنید بررسی کنم

موفق باشید

آقای فرحزادیان عزیز

از پیشنهادتون ممنون . مدتیه که این کتاب رو دارم میخونم.

ناشی گری من رو هم امیدوارم که ببخشید.

ولی کش کجاست و چطوری بررسی میشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...