رفتن به مطلب
ssima

مشکل تخصیص ماژول به صفحاتی خاص

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من برای دوزبانه کردن سایت نیاز دارم که بعضی از ماژول‌ها رو قثط برای بعضی صفحات صدا بزنم اما مشکل اینجاست که وقتی برای چند صفحه به علاوه‌ی صفحه‌ی اصلی تخصیص منو می‌کنم یا فقط برای صفحه‌ی اصلی می‌آید یا کلا برای اون هم نمیاد.

آیا من باید از جای دیگه‌ای هم این نخصیص رو انجام بدم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من برای دوزبانه کردن سایت نیاز دارم که بعضی از ماژول‌ها رو قثط برای بعضی صفحات صدا بزنم اما مشکل اینجاست که وقتی برای چند صفحه به علاوه‌ی صفحه‌ی اصلی تخصیص منو می‌کنم یا فقط برای صفحه‌ی اصلی می‌آید یا کلا برای اون هم نمیاد.

آیا من باید از جای دیگه‌ای هم این نخصیص رو انجام بدم؟

با سلام

وقت بخیر

مشکل شما شاید مربوط به مطالب سایت شما و همچنین مجموعه ها و تخصیص منوها به مجموعه ها می باشد

در کل تمامی منوهایی که می سازید کامل چک کنید و همچنین در مدیریت ماژول در تخصیص آنها دقت کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

وقت بخیر

مشکل شما شاید مربوط به مطالب سایت شما و همچنین مجموعه ها و تخصیص منوها به مجموعه ها می باشد

در کل تمامی منوهایی که می سازید کامل چک کنید و همچنین در مدیریت ماژول در تخصیص آنها دقت کنید

موفق باشید

با سلام

من همه‌ی این کارهارو انجام دادم اما درست نمیشه.

حتی برای تخصیص قالب‌ها به صفحات مختلف هم به مشکل خوردم.

من توی جوملا  1.5اینکارو خیلی راحت انجام می‌دادم اما نمیدونم اینجا چرا مشکل داره؟

چند بار همه چیزروچک کردم، آیا باید از چند جا تخصیص رو انجام بدم؟

لینک به ارسال

با سلام

شما ابتدا ماژولها و منوهاتون رو برای هر زبان بطور جداگانه ایجاد کنید و فرض را بر این بگذارید که سایتتون تک زبانه است و بر این اساس مطابق تاپیک زیر عمل کنید

http://forum.joomina.ir/topic/20327-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1/#entry97668

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

شما ابتدا ماژولها و منوهاتون رو برای هر زبان بطور جداگانه ایجاد کنید و فرض را بر این بگذارید که سایتتون تک زبانه است و بر این اساس مطابق تاپیک زیر عمل کنید

http://forum.joomina.ir/topic/20327-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1/#entry97668

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

از اول مجموعه‌ها دارای منو بودند ، اکثر دوستان مشکلشون فقط برای تخصیص به منوی اصلی بودش اما من میخوام توی چندین صفحه نمایش بده. اتفاقا مشکل من اینه که فقط تو صفحه‌ی اصلی نشون میده و یا اینکه تو همه‌ی صفحه‌ها نشون میده

امکانش هست اطلاعات ورود به ادمین جوملا رو براتون پیام خصوصی کنم بررسی کنین؟

لینک به ارسال

سلام

از اول مجموعه‌ها دارای منو بودند ، اکثر دوستان مشکلشون فقط برای تخصیص به منوی اصلی بودش اما من میخوام توی چندین صفحه نمایش بده. اتفاقا مشکل من اینه که فقط تو صفحه‌ی اصلی نشون میده و یا اینکه تو همه‌ی صفحه‌ها نشون میده

امکانش هست اطلاعات ورود به ادمین جوملا رو براتون پیام خصوصی کنم بررسی کنین؟

با سلام

دوست عزیز قبلا یکبار در این زمینه در انجمن یک مطلب نوشته ام با اینحال لطفا به دقت به موارد زیر توجه فرمایید

در جوملا 2.5 در صورتی که یک مطلب به منویی اختصاص داده نشده باشد ان مطلب جزو صفحه اصل یمحسوب میشه برای همین هم این مشکل برای شما بوجود میاد

راه حل : یک منو درست کنید به نام مثلا hiden منو و این منو را در هیچ کجا منتشر نکنید حال میتوانید در هنگام تخصیص ماژول ها از این منو هم استفاده کنید و مشکلتون را حل کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز قبلا یکبار در این زمینه در انجمن یک مطلب نوشته ام با اینحال لطفا به دقت به موارد زیر توجه فرمایید

در جوملا 2.5 در صورتی که یک مطلب به منویی اختصاص داده نشده باشد ان مطلب جزو صفحه اصل یمحسوب میشه برای همین هم این مشکل برای شما بوجود میاد

راه حل : یک منو درست کنید به نام مثلا hiden منو و این منو را در هیچ کجا منتشر نکنید حال میتوانید در هنگام تخصیص ماژول ها از این منو هم استفاده کنید و مشکلتون را حل کنید

موفق باشید

با سلام

من برای همه‌ی مطالبم منو ساختم، از طرفی مشکل فقط نمایش مطالب نیست . ماژول‌های نصب شده هم با این مشکل مواجه هستند، برای اونها که نمیتوان منو ساخت مثلا ماژول تعداد بازدید کنندگان فقط در سه حالت قابل تغییر هستش:1. کلا نمایش داده نمیشه (وقتی در صفحات تخصیص دهده شده صفحه‌ی اصلی رو انتخاب نکنید.) 2. فقط در صفحه‌ی اصلی نمایش داده میشه( وقتی صفحه‌ی اصلی هم در بین صفحات انتخابی باشه) 3. یا در تمامی صفحات نمایش داده میشه.

اتفاقا من این سایت رو دقیقا از روی دایره المعارف جوملا 2.5 که خودتون نوشتین درست کردم :)

لینک به ارسال

با سلام

ببینید موضوع خیلی ساده است فقط به تمرکز روی دو چیز بستگی داره :

1 - تخصیص صحیح منوی منحصربفرد به مجموعه منحصربفرد و یا زیرمجموعه منحصربفرد

2 - تخصیص صحیح ماژول به منو

در هر حال اطلاعات ورود به کنترل پنل جوملا رو برام پیام خصوصی کنید ، در اولین فرصت بررسی میکنم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...