رفتن به مطلب
iman iman

وجود نداشتن گزینه تصاویر و لینک ها در قسمت نگارش مطالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

جوملای من نسخه 2.5.8 بود که به وسیله فایل بروز رسانی از سایت جوملا جهانی  آن را به 2.5.11  ارتقاء دادم . گرچه حتی قبل از این بروز رسانی جوملای من در قسمت نگارش مطلب جدید گزینه  تصاویر و لینک ها را نداشت اما با این بروز رسانی هم همچنان این گزینه وجود ندارد.

من حتی علاوه بر بسته بروز رسانی جوملا ، یکبار دیگر همه فایل های جوملای استاندارد را  روی فایل های جوملام کپی کردم ولی همچنان گزینه تصاویر و لینک ها در قسمت نگارش متن جدید یا هر مطلب دیگری وجود ندارد.

پلاگین ها و افزونه های نصب شده قسمت سایت و مدیریت جوملا را هم چک کردم همه چیز عادی بود و چیز غیر فعال جدیدی وجود نداشت.

دوستان اگر می دونند این گزینه رو چطور و از کجا باید فعال کنم لطفا همین جا مطرح کنند

با تشکر

تصاویر جوملای استاندارد و جوملای خودم را برای روشن شدن منظورم پیوست کردم

post-25559-0-14457800-1372037664_thumb.g

post-25559-0-62817400-1372037672_thumb.g

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

یکبار خک بسته بروز رسانی جوملا 2.5.11 را از طریق نصب و حذف » نصب از پوشه اقدام کنید و نتیجه را اعلام کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

یکبار خک بسته بروز رسانی جوملا 2.5.11 را از طریق نصب و حذف » نصب از پوشه اقدام کنید و نتیجه را اعلام کنید

با سلام و تشکر

یکبار دیگر بسته بروز رسانی را از سایت جوملا جهانی دانلود کرده و نصب کردم ولی هیچ تفاوتی نکرد. 100 درصد می دانم مشکل به خاطر این است که از نسخه quickstart یک قالب استفاده می کنم

آیا جایگزین آن پلاگین یا افزونه ای است که مثلاً با دکمه ای در زیر ویرایشگر عکس مطلب در صفحه اصلی و در صفحه مطلب درج کرده و نیاز نباشد ابتدای مطلب کلیک کرد  و عکس را فراخوانی کرد؟

چنین افزونه ای جایگزین  تب تصاویر و لینک ها وجود داره؟

با تشکر

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان مشکل حل شد

از قسمت زیر غیر فعال شده بود

جوملا / محتوا / مدیریت مطالب / انتخاب ها / ویرایش قالب / تصاویر و لینک های بخش کاربری و مدیریت

باز هم تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...