رفتن به مطلب
bakhshi8512026

نصب و اتصال به دیتابیس برروی هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

من جوملا 2.5 راروی هاست آپلود کردم وقتی میخوام نصب کنم قسمت دیتابیس خطای قادر به اتصال به دیتابیس نیست میده

من این مشکلو در حالت لوکال هاست هم داشتم ولی به پیشنهاد شما از ومپ استفاده کردم و بدون رمز عبور با نام کاربری روت وارد شدم مشکلم حل شد ولی روی هاست این روش جواب نمیده

میشه لطفا کمکم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما باید کاربر دیتابیس رو به دیتابیس متصل کنید

اینکار رو کردید؟

منظورتون چیه؟ چیکار باید بکنم؟

لینک به ارسال

با سلام

در لوکال شما برای ایجاد دیتابیس تنها به یک نام نیاز دارید و این یعنی اینکه نام کاربری و پسورد بطور پیشفرض برای تمامی دیتابیسها به ترتیب root و بدون پسورد میباشد

اما وقتی روی هاست دیتابیسی رو ایجاد میکنید برای اون نام دیتابیس ، نام کاربر و پسورد تعیین میکنید

شما در هنگام نصب جوملا بر روی هاست در مرحله ورود اطلاعات دیتابیس میبایست نام هاست را برابر localhost قرار بدید و نام دیتابیس را هم نام دیتابیسی که ایجاد کردید وارد کنید

نام کاربری و پسورد دیتابیس را هم به همین صورت

اما زمانی هم هست که شما تمام این اطلاعات رو به درستی وارد میکنید اما همچنان همین پیام نمایش داده میشه و این به این معنیست که ادمین سرورتون دیتابیسها رو در محلی دیگر نگهداری میکنه

در اینصورت میبایست در فیلد نام هاست به جای عبارت localhost آدرس یا آی پی محلی که دیتابیسها در آنجا قرار دارند را وارد کنید

این آدرس یا آی پی را از ادمین سرورتون میتونید بپرسید ولی ابتدا از صحت درستی اطلاعات مطمئن شوید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...