رفتن به مطلب
mortaza_max

چند سوال....؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام.
دوستان من قصد دارم برای سایتم از ماژول پرداخت انلاین استفاده کنم مثلا بانک ملی پاسارگاد یا پای پال یا زرین پال
سوال اول از کدوم استفاده کنم؟
سوال دوم کدوم بهتره؟ و  آسونتره؟
چطوری ازش استفاده کنم؟ یعنی باید از کجا کد بگیرم برای ست کردنشون؟
سوال بعدی برای اینکه سرعت سایت افزایش پیدا بکنه باید چیکار کنم؟ سایت من عکسهای زیادی داره و میخام سرعتش افزایش پیدا بکنه و کم نباشه . چه پلاگین و یا راههایی پیشنهاد میکنید؟
برای سئو  سازی چه پلاگین یا افزونه هایی پیشنهاد میکنید؟
و همچنین برای امنیتش؟
میدونم سوالام زیاد ن و تو نت جواباشون موجودن. ولی میخام یه جواب کوتاه و مفید بدین. ... ممنون.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

1-پرداخت خود بانک ها هزینه ای برات ندارن ولی پیلاین و زرین پال فکر کنم یک درصد از کل مبلغ را برای خودشون بر میدارن ولی امکانات پی لاین و زرین پال زیاده مثلا تو غیر از بانک ملت با همه بانک ها می تونی پرداخت کنی و افزونه های خوبی هم براش نوشته شده

2-برای پرداخت بانک ها باید بری تو خود بانک و درخواست بدی تا کدش را بهت بدن و بعد اگر افزونه ای برای بانک نوشته شده باشه(برای بانک پاسارگاد و ملت نوشته شده برای بقیه رو نمیدونم) میتونی با استفاده از اون افزونه ازش استفاده کنی وگرنه بلااستفاده هست ولی برای پی لاین و زرین پال افزونه هاش موجود هست و فقط باید بری ثیت نام کنی و یه عکس از کارت ملی را براشون بفرستی و کدش را بگیری

3- باید این سوال را طراحانی مثل آقای میری یا دفاعی بپرسید من نمی دونم

4-برای سئو افزونه زیاد نوشته شده مثل sh404sef و...

5-برای این هم هست ولی اکثرا پولی هست مثل rsfirewallکه میتونید از همین سایت لایسنسش را بخرید یا از نال شده اش استفاده کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...