رفتن به مطلب
hamid

نصب نشدن کامپوننت مدرسه

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

بنده به مدت یکماهه که در تلاش برای نصب کامپوننت مدرسه ساز هستم و متاسفانه هر کاری میکنم نصب نمیشه از قسمت نصب افزونه ها که شروع به نصب میکنم وقتی گزینه ی آپلود و نصب رو میزنم بعد از تقریبا نیم ساعت از این قسمت خارج شده و نصب نمیکنه

هر راهنمایی که در سایتها دیدم استفاده کردم ولی بازم به جایی نرسیدم

یکی از دوستان یوزر و پسورد ورود به مدیریت سایت رو خواست براش فرستادم ولی بازم خبری نشد

عاجزانه درخواست کمک دارم

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم نصب کردم ولی یه مشکلی داره وقتی نصب شد و راه اندازی کردی و موارد وارد شد وقتی میخوای نمرات دانش اموز براش دیده بشه و کلید گزارش رو تو بخش کاربر می زنی یه لودر می یاد که یعنی می خواد اطلاعات رو نمایش بده ولی هیچ چیزی نمایش داده نمی شه

و همینجور این لودر به کارش ادامه می ده ولی چیزی لود نمیشه

تو ی دموی سایت هم این مشکل وجود داره

لینک به ارسال

سلام و درود

ابتدا خدمت دوستان عرض کنم که تاپیک رو باید در قسمت طرح مشکلات جوملا میزدید!

این تاپیک به بخش مربوطه منتقل میشود!

صبر کنید تا دوستان عزیز برای راهنمایی و یا نصب اقدام کنند!

البته در این مورد زیاد در انجمن بحث شده شاید مشکل شما هم در آنها موجود باشد!

لینک به ارسال

با سلام

از چه هاستی استفاده می کنید؟free هست؟برای نصب توصیه میشه که از firefox استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

با سلام خدمت دوستان

بنده به مدت یکماهه که در تلاش برای نصب کامپوننت مدرسه ساز هستم و متاسفانه هر کاری میکنم نصب نمیشه از قسمت نصب افزونه ها که شروع به نصب میکنم وقتی گزینه ی آپلود و نصب رو میزنم بعد از تقریبا نیم ساعت از این قسمت خارج شده و نصب نمیکنه

هر راهنمایی که در سایتها دیدم استفاده کردم ولی بازم به جایی نرسیدم

یکی از دوستان یوزر و پسورد ورود به مدیریت سایت رو خواست براش فرستادم ولی بازم خبری نشد

عاجزانه درخواست کمک دارم

با تشکر

اول از همه اینکه این افزونه رو لوکال جواب نمی ده و توضیحات زیر در مورد نصب روی هاست هست

قبل از نصب سطوح دسترسی قسمتهایی که با این افزونه هنگام نصب تداخل دارند رو قابل نوشتن کنید و یا ftp رو ست و فعال کنید و بعد اقدام به نصب کنید (قبلا در این موارد بارها بحث و راه کار ارائه شده و نیاز به کمی جستجو هست...)

من هم نصب کردم ولی یه مشکلی داره وقتی نصب شد و راه اندازی کردی و موارد وارد شد وقتی میخوای نمرات دانش اموز براش دیده بشه و کلید گزارش رو تو بخش کاربر می زنی یه لودر می یاد که یعنی می خواد اطلاعات رو نمایش بده ولی هیچ چیزی نمایش داده نمی شه

و همینجور این لودر به کارش ادامه می ده ولی چیزی لود نمیشه

تو ی دموی سایت هم این مشکل وجود داره

شما بسته رو نصب کردید یا فقط کامپوننت رو!؟ (هر بسته و هم کامپونتت بارها تست شده و مشکلی ندارد!)

از دانلود کامل اطمینان حاصل کنید و بعد مراحل نصب رو مجدد انجام دهید...

و در آخر هر دو عزیز اگر باز مشکل داشتید در صورت امکان اطلاعات هاست رو + ادمین + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی و براتون نصب کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من بسته رو به صورت کامل بدون هیچ تغییراتی نصب کردم اطلاعات دانش اموزان همونطور که گفتید هست اش برای چک کردن می تونید مراجعه کنید اما اطلاعات ادمین رو هم براتون سند می کنم

لینک به ارسال

سلام دوستان مشکل من به کمک اقای فرحزادیان حل شد

این جور که من متوجه شدم و اقای فرحزادیان گفتند این کامپوننت باید در روت سرور نصب بشه یا یک addone domain به اون شاخه وصل کنید تا بتونید کامل از اون استفاده کنید

از اقای فرحزادیان هم کمال تشکر رو دارم که وقت گذاشتن و به من کمک کردند

و همچنین از تیم جومینا هم بابت این بسته خیلی ممنونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...